Jubileum 5 x 11 Jaor De Piëlreus 10 november: Fiëstelukke ledenvergadering 16 november; Receptie Prinsebal mit uutkomme 55sle Prins 17 november: Vorsteraodsbal alle veriëniginge gemeante Venraoj 23 november: Jeugdaovund vur de jeugd van brugklas t/m 16 jaor 24 november: Fieëst mit optreeje Luchtmachtkapel 25 november: Kiendermiddag vur alle kiender t/m groep 8 Reuze Kanjers Binnekort gaon weej van start mit de Reuze Kanjer actie! Hierbeej kunde spare vur alle prinse van de afgeloëpe 55 jaor, die afgebeeld zien op enne Reuze Kanjer. Dees Reuze Kanjers kunde dan verzamele ien ut Jubileumboek. Effkcs de datums op en reejke: Woensdag 3 oktoëbcr; Kiender op de basisschol kriege uut hande van Prins Fons I de urste Reuze Kanjer mit naor huus. Donderdag 4 oktoëber: Vanaf dizze datum kunde de Reuze Kanjers ok zelf spare. Ze zien verkriegbaar ien de volgende winkels: Bakkerij Van Gassel, Coop Seuren, Tankstation Ysselsteyn, F. van Dierendonck, Winkel Boerenbond Ysselsteyn en Kapsalon Haarmode Irma. Beej besteding van 5 euro ien de winkel kriegde enne Kanjer, mit en maximum van 5 Kanjers per kier. Zaotcrdag 6 oktoëber: Verkoeëp van de Jubileumbuük waorien geej dees Kanjers kunt spare, De APK (Aid Prinse Kompeneej) got op dizze dag deur an deur mit dees butlk. Ut Jubileumboek kost slechts €11,-. Binde nie thuus dan kunde op vertoeën van ut briefke wat ien de brievebus is gedaon nog tot 20 oktoëber ow boek koeëpe beej de Boerenbondswinkel. Daornao volgt den vreeje verkoëp van de ovvergebleve Jubileumbuük. Carnavalsklier Vur ut 5 x 11 jubileum zien weej op zuuk naor nog bruukbare carnavalsklier (Dus gen andere klier), liefst ien kiendermaote (vanaf 104), mar volwasse maote mug ok. Dees klier worre mit den kiendermiddag op zondag 25 november gebruukt um neeje kreaties te make. Hald ow carnavalsklier dus apart van de klier die binnekort op de basisschol iengeleverd gaon worre! Vanaf half oktoëber kunne de carnavalsklier iengeleverd worre. Binnekort mier info hierovver ien ut YNB. Zondag open dag voor de jeugd Zondag 30 september zal er voor bet eerst in de geschiedenis van Tennis Vereniging Ysselsteyn een open dag plaats vinden welke speciaal wordt georganiseerd voor de jeugd. Op en rond het sportpark van de tennisvereniging is er deze dag van alles te doen voor de bezoekers, en kan men natuurlijk een potje tennissen. Dit alles onder het motto 'Maak kennis met tennis'. Kinderen van de lagere schooi zijn meer dan welkom tussen 10.00 en 14.00 uur. De bezoekers kunnen zich vermaken aan een pingpongtafel, een dartbord, met het bailenkanon of gewoon op de tennisbaan, d.m.v. het spelen van een lekker potje tennis. Vanaf 14.00 uur is het de beurt aan de oudere jeugd (vanaf de middelbare school). De dag eindigt wanneer de laatste bezoekers besluiten de kantine te verlaten. Ook voor deze bezoekers is er van alles te doen. Er is gezorgd voor muzikaal vertier. Wat dit precies inhoudt houden we nog even geheim tot aanstaande zondag. We hopen veel jongeren te mogen begroeten aanstaande zondag. Tot dan!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6