Vsselsteyn 50+ Toernooi op zondag 23 september Op 23 september houden wij het 50+ Toernooi. Je kan je hier voor inschrijven tot 16 september 24.00 uur op onze site www.vsseistevn.com/tvv of middels de inschrijfkaart in het clubgebouw. Het inschrijfgeld bedraagt 2,00. De organisatie is in handen van Math Heetkamp 0478-541225 samen met Kalle Voigt 0478 545008. Het 50+ Toernooi is een dagtoernooi waar gespeeld wordt in poules van 4 spelers met wisselende partners, (of de inschrijvingen maken een andere indeling noodzakelijk) Aan de poulewinnaars worden na afsluiting de prijzen uitgereikt. Na de prijsuitreiking is een gezellige avond met(verrassing) TVY Wintercompetitie 2007 - 2008 TVY wil dit jaar voor haar (winter)leden starten met een wintercompetitie voor dames en heren. Er wordt gespeeld in dames- en herendubbel en misschien één of meerdere poules gemengd dubbel. De wedstrijden worden gespeeld op de maandag- en de donderdagvond in de periode eind oktober 2007 tot eind maart 2008. Indien nodig en mogelijk wordt er nog een derde speelavond toegewezen. Het ligt in de bedoeling poules te laten starten om 18.45 uur, 20.00 uur en 21.15 uur. Nadat je bent ingeschreven word je ingedeeld in een poule met (afhankelijk van deelname) ongeveer 12 tot 15 personen van ongeveer gelijke sterkte. Als je éénmaal bent ingedeeld speel je altijd op dezelfde dag. De wedstrijdleiding stelt bij aanvang van de competitie een wedstrijdschema op. Aldus is vooraf bekend op weike datum en tijdstip je speelt, wie dan je partner zal zijn, welke tegenstanders je dan treft en op welke baan je speelt, Je treft alle deelnemers van jouw poule minimaal één keer en maximaal vier keer als tegenstander terwijl je één keer aan je poulegenoten wordt gekoppeld als medespeler. Er worden wedstrijden gespeeld van 2 sets met de normale puntentelling. In de kerstweek, op 31 december en 1 januari en de carnavalsweek wordt er niet gespeeld. In totaal speel je ongeveer 12 wedstrijden. De kosten voor inschrijving bedragen 7,50 p.p. voor de gehele competitie, te voldoen bij de wedstrijdcommissie op de eerste speeldag. Besef waar je aan begintUiteraard is het in deze periode soms regenachtig, koud en guur weer. De wedstrijden gaan echter normaliter altijd door en je medespelers zijn afhankelijk van jouw komsti Alleen de commissie kan wedstrijden afgelasten! Als je om wat voor reden dan ook niet kunt zorgt ie zelf tijdig voor vervanging als het kan uit de eigen poule en als dit niet kan van ongeveer gelijke sterkte. Het is niet de bedoeling dat er wedstrijden worden verzet naar een andere datum. Het toernooireglement en de inschrijfformulieren liggen in de kantine of zijn te downloaden van onze website: www.vsselstevn.com/tvv. Inschrijfformulieren inleveren vóór 24 september in de kantine of bij voorkeur per email naar: i.ewals@home.nl Cor Paint Verf en Wand Ouder/Kind toernooi Het ouder-kind toernooi is weer zeer goed geslaagd. We hadden prachtig weer en we hebben erg leuke wedstrijden gezien. Sommige ouders waren zelfs soms een beetje tè enthousiast Alle jeugd die mee hadden gedaan mochten grabbelen uit de ton en de poulewinnaars kregen allemaal een leuk. standaardje. Proficiat allemaal Poule A Renée Philipsen Peter Poule B Aafke Claessens John Poule C Sjoerd van Lipzig Peter Poule D Stef Philipsen &Truus Poule E Maria Sorkhabi Mustafa Poule F Anouk Litjens Paul Poule G Stef Peeters Jan Heb je belangstelling voor lessen in de winter? In de hal van ons clubgebouw liggen folders of voor meer informatie: Tennisschool Maascourt Wilhelmina Sangersstraat 61 5803 AV Ven ray tel. 0478-632742 e-maii twan.iensen@home.nl of twan.lensen@maascourt.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 12