Ysselsteynig Nieuws Blad Redactie. Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 36 7 september 2007 Van de parochie Lucas 14, 25-33 Grote drommen mensen trokken met Jezus mee. Hij richtte zich tot hen en zei. 'Wie naar Mij toe komt, moet zijn vader en moeder, zijn vrouw en kinderen, zijn broers en zusters, ja, zelfs zijn eigen leven verfoeien; anders kan hij geen leerling van Mij zijn. Hij moet zijn kruis dragen en Mij volgen; anders kan hij geen leerling van Mij zijn. Als een van u een toren wil bouwen, gaat hij er toch eerst eens voor zitten om de kosten te begroten, om te zien of hij het werk kan voltooien. Want anders, als hij wel het fundament legt maar de bouw niet kan afmaken, zal iedereen die het ziet hem uitlachen en zeggen: "Hij begon te bouwen, maar afmaken kon hij het niet." Of als een koning ten oorlog trekt tegen een andere koning, dan gaat hij er toch eerst eens voor zitten om te beraadslagen of hij sterk genoeg is om met tienduizend man op te trekken tegen de ander, die met twintigduizend man op hem afLomt. Als dat niet zo is stuurt hij, terwijl de ander nog ver weg is, een gezantschap naar hem toe om naar de vredesvoorwaarden te vragen. Zo moet ieder van u afstand doen van alles wat hij bezit; anders kan hij geen leerling van Mij zijn. Misintenties 8 september t/m 14 september ouderenkoorjaardienst Joh.Hub.Geurts en echtgenote Marie Schreven; Overleden familie Hubertus Maessen en Josepha Maessen-Swinkels; Overleden familie Maessen; Uit dankbaarheid; Lei Vergeldt; Gerrit en Troutje van Hugten-Gulpen; Jaardienst Jan van Soest en voor kleindochter Yvon Jeu v.d.Ven vanwege zijn verjaardag en voor An.v.d.Ven-Winnen; Marie en Jac Claessens-Jenneskens; Frans Stiphout; Piet Arts (Vijverhof, namens het biljartclubje) Misdienaars: Zat. Kevin van Hoof en Marijn Claessens Di. Stef Lemmens en Ron Peters Wij kunnen God met het verstand zoeken, t maar vinden kunnen we Hem alleen maar met ons hart. Zat. 8 sept. 19.15 u. Di. 11 sept. 19.00 u.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1