^Uicickvcivnisi'K v\z nrri 1:1 avii; ffWï- Mu:i Muziekvereniging de Peelklank ammmHBrn» 40** - Repetitie fanfare A.s. zondag 2 september is er groepsrepetitie voor het klein koper ter voorbereiding op het jubileumconcert "Music around the world". De repetitie is van 11.00 - 12.30 uur in het gemeenschapshuis. Bij het klein koper horen bugel, trompet, altsax en sopraansax. Noteer de datums van de extra repetities (zie hiervoor het repetitieschema) in je agenda of op de kalender en probeer er zoveel mogelijk rekening mee te houden. Voor vragen kun je altijd terecht bij een van de bestuursleden. Districtsfestival A.s. zondag 2 september nemen percussionensemble en JES 2 deel aan het districts festival in gemeenschapshuis de Linde in Oirlo. Let op: de tijdstippen van optreden zijn gewijzigd. Het optreden van het percussionensemble is om 14.00 uur en het optreden van JES 2 is aansluitend om 14.45 uur. Serenade Op zondag 9 september brengen wij om 17.15 uur een serenade aan fam. Luijckx i.v.m. 5()-jarig huwelijk. Nieuws m.b.t. 60-jarig jubileum Op zaterdag 6 oktober en zondagmiddag 7 oktober geeft de fanfare een tweetal spetterende jubileumconcerten onder de naam "Music around the world". Met medewerking van zang, dans, pipeband en instrumenten als didgeridoo en accordeon nemen wij u mee op een wereldreis. Dit mag u niet missen! Op zaterdag 13 oktober organiseert Muziekvereniging 'De Peelklank' ter gelegenheid van haar 60-jarig bestaan een spectaculaire goederen- en dienstenveiling. Verschillende exclusieve kavels, die u normaalgesproken nergens kunt kopen, zullen door een echte veilingmeester geveild worden. Uiteraard komt de opbrengst hiervan ten goede aan muziekvereniging 'De Peelklank' voor de aanschaf van nieuwe instrumenten. Het belooft een mooie happening te worden. Houdt u deze datum alvast vrij! Binnenkort volgt er meer informatie in YNB. Basisschool 'St.Öda*- Oudervereniging Inloopuurtie We willen iedereen bedanken die de inloopavond heeft bezocht. Het was een grote opkomst met een komen en gaan van leerlingen, ouders, grootouders enz. Kinderpostzegelactie Op woensdag 26 september gaan onze leerlingen van groep 8 weer op pad om bestellingen voor kinderpostzegels en wenskaarten te verzamelen. Het thema van de Kinderpostzegelactie 2007 is "een veilig thuis". Data le communie en vormsel Dc le communie vindt in 2008 plaats op 13 april om 10.30 uur. Het vormsel is op zondag 20 januari om 11.15 uur. Paardensportvereniging Ysselsteyn Zondag 19 augustus Limburgse kampioenschappen Baexem Daar behaalde Irene Potten met Jupiter in de dressuur klasse B na het rijden van een zeer nette proef een mooie 6 de prijs. Irene en Jupiter Proficiat

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5