Ysselsteye§ Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 34 24 augustus 2007 Van de parochie Lucas 13,22-30 Jezus trok verder door steden en dorpen, waar Hij onderricht gaf, onderweg naar Jeruzalem. Iemand vroeg Hem: 'Heer, zijn het er maar weinig die gered worden Hij zei tegen de mensen: 'Doe wat u kunt om door de nauwe deur binnen te komen, want Ik verzeker u, velen zullen proberen binnen te komen, maar er niet in slagen. Vanaf het moment dat de heer des huizes is opgestaan en de deur heeft afgesloten, zult u buiten moeten blijven. U zult op de deur gaan bonzen en roepen: "Heer, doe open", en Hij zal u antwoorden: "Ik ken u niet. Waar komt u vandaan?" Dan zult u zeggen: "We hebben met U gegeten en gedronken, en in onze straten hebt U onderricht gegeven." En Hij zal tegen u zeggen: "Ik ken u niet. Waar komt u vandaan? Ga weg allemaal, bedrijvers van onrecht die u bent!" Dat zal een gejammer zijn en een tandengeknars, als u Abraham en Isaak en Jakob en alle profeten in het koninkrijk van God zult zien, terwijl u eruit gegooid wordt. Dan zullen ze komen van oost en west, van noord en zuid, en aan tafel gaan in het koninkrijk van God. Let op, laatsten zullen eet sten zijn, en eersten zullen laatsten zijn.' Misintenties 25 augustus M m 31 augustus Zat. 25 aug. 19.15 u. (ouderenkoor) overleden familie Mulders-Maessen; Overleden familie v.d.Weijer en de overleden familie Martens; Overleden ouders van Soest - Swinkels en overleden familieleden Di. 28 aug. 19.00 u. Gerardus v.d. Munckhof en echtgenotes; Wilhelmus Bollen en echtgenotes; Piet Arts namens bewoners v.d.Vijverhof Misdienaars: Zat. Niels Claessens en Luc Peters Di. Stef Lemmens en Marijn Claessens A s zondag 26 augustus worden er om 13.30 uur in onze kerk gedoopt: Iris en Tim Lemmens van de Timmermannsweg 54, Jelle Lemmens van de Puttenweg 16 en Natalie Meulendijks van de Meerselsepeel 1. Van Vrijdag 24 augustus t/m vrijdag 31 augustus ben ik er samen met Sigrid even tussen uit. Voor dringende kerkelijke aangelegenbeden kunt u bellen met: Louis Smits tel: 542012.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1