Vsselsteyn ■g'sTm iZé HIVI< niivoerinL' Rahnbank Venn» Ouen uitstekend geslaagd W® Afqelopen week is op de banen van de zeven Tennisverenigingen van Venray het 11e Rabobank Venray Open gespeeld. Ruim 200 tennisspelers en speelsters, zowel jeugd als senioren, hebben daarbij i. verschillende categorieën gestreden om het kampioenschap van Venray. TVY heeft meegedaan in alle categorieën, waarbij in de klasse Jeugd 9 - 13 jr. slechts 2 meisjes zich hadden aangemeld. Om het team te completeren is het aangevuld met 2 jongens van TC Dooreen gewijzigde opzet werden de poule-wedstrijden van de jeugd op de woensdag en donderdag en de finales op vrijdag gespeeld op het tennispark van TC Venray. Tussen de wedstrijden door kon de jeugd zich vermaken met tafeltennis De poule-wedstrijden van de senioren op de woensdag-, donderdag-en vrijdagavond werden gespeeld op de banen van TC Rodhe (Klasse 8/9), Leunen/Veulen/Heide (Klasse 7) en Oostrum (Klasse 50+). In Ysselsteyn speelde de Open klasse. Bij de jeugd, 9-13 jaar wist het Combinatie Team van TVY en TCV zich niet te plaatsen voor de finale. Ze fn^ldasse^-Te'j'aar8eindigden Tennis-vereniging Leunen/Veulen/Heide en TV Ysselsteyn exact gelijk, waarna set- en gamepunten de beslissing brachten in het voordeel van TV LVH. In de senioren klasse 8/9 plaatsten de teams van TC Rodhe en TV Ysselsteyn zich voor de finale. In de klasse 7 was het eveneens Rodhe en TV Leunen/Veulen/Heide. Ysselsteyn eindigde als tweede in de poule en speelde dus om de derde/vierde plaats. t\/ i \/m Pn in de Open klasse werd flink strijd geleverd door de 4 deelnemende teams. Ook hier eindigden TV LVH en Ysselsteyn exact gelijk. Vanwege een beter setsaldo ging uiteindelijk na veel rekenwerk TV Ysse steyn naar de finale. TC Venray en TC Rodhe bereikten de finales in de klasse 50+. TVY eindigde in de poue*eer verdienstelijk als tweede.Gedetailleerde uitslagen van de finale-wedstrijden in de verschillende klassen zijn r a te lezen op de website: www.venravopen.nl. nr,rma De finale bij de jeugd in de klasse 9 - 13 jaar werd evenals vorig jaar gewonnen door de jeugd van TC Rodhe. Het Combinatie Team eindigde zeer verdienstelijk als derde. -„u In de klasse jeugd 13 - 16 jaar trok na een zeer spannende strijd uiteindelijk TC Venray de winst naar zich 10e ten koste van TV Leunen/Veulen/Heide. TVY oehaalde hier zeer terecht de derde plaats. De finale-wedstrijden van de senioren op zaterdag op de banen van TC Venray konden worden gespeeld onder mooie zonnige omstandigheden. Dit jaar geen teampresentatie en geen clinic voor de jeugd, maar wel mooie, spannende wedstrijden in de verschillende categorieën. In de finale in de klasse 8/9 startte TVY uitstekend, maar wist het uiteindelijk de eerste 2 wedstrijden net met te winnen met gevolg, dat TC Rodhe de eerste plaats naar zich toetrok met 8-3. De overwinning in de klasse 7 werd wederom een prooi voor TC Rodhe. TVY wist met een afgetekende 6-4 overwinning de derde plaats veilig te stellen. In de Open klasse ging oe strijd tussen Ysselsteyn en Venray gelijk op, mede door een paar geweldige overwinningen in de Mix en de Damesdubbel. Uiteindelijk werd deze klasse in de afsluitende Herendubbel evenals vorig jaar .och weer fndeklasse50+ was het winnen van 1 set in de Herendubbel voor TC Venray uiteindelijk voldoende om de winst naar zich toe te trekken. Het team van TVY speelde uitstekend en eindigde exact gelijk met het Combinatie Team op de derde plaats. De meest belangrijke wisseltrofee, de sportiviteitsbeker, werd dit jaar gewonnen door TV Leunen /Veulen/Heide. De prijzen werden uitgereikt door Stephan Keizers van Rabobank Venray. Bij de senioren was er voor de winnaars naast een mooie bos bloemen de traditionele Venray Open handdoek; de verliezers kregen een bosje bloemen. Stephan Keijzers was zodanig onder de indruk van de opzet van het toernooi en het enthousiasme van de deelnemers, dat hij toezegde het volgend jaar eerst namens TC Venray aan het toernooi te willen deelnemen om daarna de prijzen uit te reiken. De uitslagen: Jeugd 9-13 jaar: Senioren Klasse 8/9: 1) TC Rodhe 13-16 jaar: 2) TC Venray 3) Combinatie team 4) TV Leunen/Veulen/Heide 1) TC Rodhe Klasse 7: 2) TV Ysselsteyn 3) TV LVH 4) TC Venray 5) TV Merselo 6) Comb. Team 1) TC Venray 2) TV LVH 3) TV Ysselsteyn 4) TC Rodhe 1) TC Rodhe 2) TV LVH 3) TV Ysselsteyn 4) TV Merselo 5) TC Venray 6) Comb. Team vervolg uitslagen volgende blad.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 10