N Donderdagavondgroep: Groep 5/6 Openingsdisco 23-08-07 Groep 7/8 Openingsdisco 30-08-07 Donderdag 23 augustus zal de donderdagavondgroep weer beginnen voor groep 5 en 6. Deze avond begint om 18.30 uur en zal duren tot 20.00 uur. Verdere informatie zullen jullie ontvangen via de school. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Inloopuurtie Op donderdagavond 23 augustus a.s. is er op school een inloopuurtje. Dit uurtje is voor alle kinderen met hun ouders, verzorgers, grootouders, ooms, tantes, neven en nichten kortom voor iedereen die maar wil komen kijken. De kinderen mogen laten zien waar ze in de klas zitten en wat ze in de eerste week al gedaan hebben. Ze stellen hun eigen leerkracht voor en mogen ook gaan kijken waar hun broertje of zusje zit. Dus loop donderdag 23 augustus tus sen 18.30 en 19.30 uur samen met uw kind even binnen. We nodigen u hiervoor van harte uit. Hallo Sportsterren! Op maandag 3 september begint de gym weer. Er is plaats voor enkele nieuwe leden. Voordelen: goeie gym in 'n ruime frisse zaal, 'n leuk (bal) spel ter afsluiting, prima tijdstip: van half vijf tot half zes. Heel betaalbaar. Inl. tel. 584060. scfwSj^i" Zanggroep Schone Schijn Zondag 19 augustus treden we van 17.30 tot 19.00 uur op in de Peelhaas aan de Timmermannsweg. Iedereen kan hier op eigen gelegenheid naar toe, graag om 17.00 uur aanwezig. Woensdag 22 augustus gaan we zingen in Berkele Heem in Horst van 19.00 tot 20.00 uur. Vertrek bij de kerk om 18.15 uur. Op de tweede zondag van de maand staat er een lange tocht op de kalender. Deze TOURCLUBjÊlL langere tochten zijn meestal clubklassiekers. De tocht van afgelopen zondag heeft ■'ffH'aiies in zjch om tot klassieker uit te groeien. We reden, deze door Hans uitgezette tocht nu voor de tweede keer. Hij loopt over Duitse landweggetje globaal tussen Walbeek en Goch. De tocht werd officieel tot "Bauerenhof Rundfahrt" gedoopt. Om acht uur vertrekken wc met 14 man en l vrouw richting Klein Oeldere waar de Oelderse tak op ons wacht. Maar liefst 14 mannen sluiten zich aan waarna we met een langgerekt peleton richting het veer bij Broekhuizen koersen. Hier arriveren we iets te vroeg daar de veerman zijn veer nog niet vaargereed had. Gezien hel prachtige fietsweer, lekker zonnetje, niet te warm en windstil, kon niets ons goede humeur bederven. Goedgemutst vervolgen we na de oversteek van de Maas onze tocht om, eenmaal op het Duitse, met een grote boog om Walbeek noordwaarts te koersen. De al eerder genoemde wegen zijn prachtig te berijden en er is bijna geen verkeer. De enkele autoxs die we tegenkomen gaan goed opzij ol stoppen zelfs langs de kant om ons te laten passeren. Enigste smet op deze weggetjes, we reden drie keer lek. Door dit oponthoud laten we de "kaffe mit kuchen" aan ons voorbijgaan. Nadat we de Oelderse tak hebben afgeleverd arriveren we moe maar uiterst voldaan bij Herberg de Peel. Nadat we eerst Hans kont hebben volgestoken met veren, vanwege de fraaie tocht, kunnen we ons laven aan het oud bruin en andere verfrissingen van Liesbeth. Komende zondag staat de klassieker Ysselstevn-Maastricht-Ysselsteyn op het programma. Start 08:00 uur. Bij slecht weer gaat deze niet door. Houdt dus de website in de gaten.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2