Ysselsteyiis Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 32 10 augustus 2007 Van de parochie Lucas 12,32-48 Wees niet bang, kleine kudde, want het heeft jullie Vader behaagd je het koninkrijk te schenken. Verkoopje bezit en geef aalmoezen. Zorg voor beurzen die niet verslijten, een onuitputtelijke schat in de hemel, waar geen dief bij kan komen en die geen mot kan aantasten. Want waar je schat is, daar zal ook je hart zijn. Houd je lendenen omgord en je lampen brandend. Jullie moeten net zo doen als mensen die hun heer opwachten wanneer hij thuiskomt van de bruiloft, om hem, als hij komt en aanklopt, meteen te kunnen opendoen. Gelukkig zijn de knechten die de heer wakend aantreft bij zijn komst. Ik verzeker jullie dat hij zich omgordt, hen aan tafel nodigt en rondgaat om hen te bedienen. Gelukkig zijn zij als hij hen zo aantreft, ook al komt hij om middernacht of nog later. Bedenk wel: als de heer des huizes geweten had hoe laat de dief komen zou. dan had hij de inbraak wel verhinderd. Ook jullie moeten voorbereid zijn, want de Mensenzoon komt op een uur waarop je het niet verwacht.' 'Heer. vertelt U deze gelijkenis met het oog op ons of voor iedereen?' vroeg Petrus. De Heer antwoordde: 'Ja, wie zou die trouwe, verstandige beheerder zijn, die de heer zal aanstellen om zijn werkvolk op tijd hun eten te geven? Zat. 11 aug. 19.15 u. Di. 14 aug. 19.00 u. Misintenties 11 augustus t/m 17 augustus (Volkszang) jaardienst overleden familie Philipsen - Groetelaars; Jaardienst Wiet v.d.Hoff; Piet Arts(Timmermannsweg)vanwege zijn verjaardag; Dien Kleuskens - Wijnen vanwege haar verjaardag Gerardus v.d.Munckhof en echtgenotes; Wim Swinkels en overleden familie; Gerard Fleurkcns en overleden familie; Jaardienst Pieter Verheijen en Maria Litjens Misdienaars: Zat. Janneke en Ron P. Di. Ron KI. en Niels Cl. Er zijn veel wegen naar God: Zoveel als er mensen zijn. (Phil BosniansI

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1