wt> Rabobank Venrav Open Senioren Op zondag 27 juli is het Frettenclub Thuisblijvers Toernooi gespeeld. Jammer genoeg konden niet alle fretten aanwezig zijn om aan hun eigen toernooi mee te doen, maar met 34 deelnemers was het toernooi goed bezet. Het was mooi weer, dus was het weer goed toeven op het terras. Jac en Mie Bakkus namen dit keer het officiële gedeelte voor hun rekening en reikten namens de Frettenclub de prijzen uit: De poule-winnaars: Poule A: Twan de Wit Poule BPiet Arts Poule C: Ton van Hees Poule D: Frans van Poule E Willy en Wilbert van Dijck Poule F Petra en Richard van Dijck Alle winnaars van harte gefeliciteerd namens de Frettenclub. Nu iedereen zo'n beetje terug is van vakantie kunnen we ons weer gaan opmaken voor het Rabobank Venray Open, dit jaar de elfde uitvoering Woensdagavond vanaf 18.00 uur starten we met de poule-wedstrijden op de diverse parken. Van de senioren speelt de Open klasse( 5-6) in Ysselsteyn, de klasse 7 (D1) speelt in Leunen, de klasse 8/9 (D2/E) speelt op de banen van TC Rodhe en de klasse 50+ speelt hun wedstrijden in Oostrum. De finales van de senioren worden op zaterdag gespeeld op het tennispark van TC Venray. De wedstrijden voor de jeugd vinden allen plaats op het park van TC Venray, de poulewedstrijden op woensdag en donderdag, de finalewedstrijden worden op vrijdag gespeeld. Venray Open is een toernooi, niet alleen voor ervaren spelers, maar zeker ook voor leden, die slechts enkele jaren lid zijn en graag eens in teamverband een toernooi willen spelen. De teams van TVY zijn nog niet helemaal compleet, bovendien zoeken we nog spelers voor enkele combinatie teams om de poules vol te maken. Heb je je nog niet aangemeld, omdat je met vakantie was of de aankondiging gewoon hebt gemist, meld je dan alsnog aan bij Jan Ewals, tel. 541781 of per email: i.ewals@home.nl. Dinsdag 14 augustus om 20.00 uur is er een korte bijeenkomst voor de deelnemers van TVY in de kantine.Tijdens deze bespreking worden de wedstrijden ingedeeld en worden ook de shirts uitgereikt. Zorg dus, dat je aanwezig bent. Autobedrijf Gommans de Wit Clubkampioenschappen 2007 De clubkampioenschappen zijn in de periode van 18.08.2007 t/m 2.09.2007 U kunt zowel voor de enkel als voor de dubbel inschrijven tot en met zondag 12.08.2007 - 24uur op onze site www.vsselstevn.com/tvv of middels de inschrijfkaarten in ons clubgebouw. De indeling geschiedt op sterkte volgens de pasjes en naar inschatting van de wedstrijdleiding. In deze periode kunt u verhinderingen opgeven op maximaal 4 werkdagen en op maximaal een weekend uitgezonderd het finaleweekend). De dubbelpartner wordt hierbij mee geteld bij het bereiken van het maximum. Bij opgave van verhinderingen kunt u met 2 wedstrijden op een avond gepland worden wij proberen dit vanzelfsprekend te vermijden.) Er wordt gespeeld in een poule systeem. Er worden 2 sets gespeeld en bij de stand van 1-1 beslist een tie-break tot 10 met een verschil van 2) wie de winnaar is. Wij zullen ernaar streven om in poules van 4 of meer te starten. Het spreekt vanzelf dat hiervoor voldoende inschrijvingen binnen moeten zijn. Bij gelijke standen geldt de volgorde van wedstrijdpunten, onderlinge setstanden, onderling gamesaldo. Als hierna alles gelijk is beslist de onderlinge wedstrijd. Vanaf de halve finales of als de tijd het toelaat v.a. de kwart finales wordt om 2 gewonnen sets gespeeld met een gewone tie-break in ieder set bij de stand van 6-6 Voor alle vragen kunt u zich wenden aan de wedstrijdleiding. Bij vragen welke niet hiervoor beschreven zijn beslist de wedstrijdleiding. Kalle Voigt 0478-545008 (samen met Mustafa Sorkhabi 06-38050257) Waar dit reglement niet in voorziet beslist de wedstrijdleiding.Bij inschrijving wordt je geacht om het boven staande te accepteren. Tossen Op woensdag 15 augustus is er ivm Venray Open géén tossen. Toch zin om naar ons park te komen? Het is dan zeker de moeite waard naar een mooie wedstrijd te komen kijken. Lessen Maascourt Zoals bekend starten de lessen van Meggie weer in week 35 (29 31 augustus). Eerder zijn de banen bezet door het Venray Open en de clubkampioenschappen. Kantinedienst 17 augustus Frans Rops poetsen 15 augustus Renate Marcellis Gerda Martens

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 10