Nieuws Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 30 27 juli 2007 Wie wil op het einde van het jaar de kas van de kerk komen controleren. Wij hebben hiervoor twee kandidaten nodig. Heb je interesse mail dan naar: frankvanmeijel@home.nl of bel 0478-541911 Het Allerzielenlof is dit jaar op zondag 28 oktober om 15.00 uur. Van de parochie Lucas 11,1-13 Eens was Jezus ergens aan het hidden. Toen Hij opgehouden was. vroeg een van zijn leerlingen Hem: 'Heer, leer ons bidden, zoals ook Johannes het zijn leerlingen geleerd heeft.' Hij zei tegen hen: 'Wanneer je bidt, zeg dan: Vader. Uw naam worde geheiligd, Uw Koninkrijk kome, geef ons elke dag het nodige brood en vergeef ons onze zonden, want ook wij vergeven ieder die ons iets schuldig ts en breng ons niet in beproeving Daarop zei Hij tegen hen: 'Stel dat je midden in de nacht naar een van je vrienden gaat om te vragen: "Vriend, leen me drie broden, want een vriend van me is na een lange reis bij mij aangekomen en ik heb niets om hem voor tc zetten." Zou die ander daarbinnen antwoorden: "Val me niet lastig. De deur is al op slot en mijn kinderen en ik liggen in bed. Ik kan niet opstaan om ze je te geven"? Welnee, hij staat op en geeft je wat je nodig hebt; is het niet omdat je zijn vriend bent, dan toch vanwege je vrijpostigheid. Ik zeg jullie: vraag en jullie zal gegeven worden, zoek en je zult vinden, klop en er zal voor je worden opengedaan. Want ieder die vraagt, krijgt; wie zoekt, vindt; en voor wie klopt, zal worden opengedaan. Welke vader onder jullie zal zijn kind. als het om een vis vraagt, in plaats daarvan een slang geven? Of een schoipioen, als het om een ei vraagt? Als jullie dus, slecht als je bent, het goede weten te geven aan je kinderen, hoeveel te meer zal dan de hemelse Vader de heilige Geest geven aan degenen die Hem erom vragen.' Zat. 28 juli 19.15 u. Di. 31 juli 19.00 u. Misdienaars: Misintenties 28 juli t/m 3 augustus (Volkszang) overleden familie Mulders - Maessen; Piet Mulders vanwege zijn verjaardag; Jaardienst Maria Peters - Peters; Jaardienst Jeu Derikx en voor Marie Derikx - Hendriks jaardienst Hannes van Well en echtgenote; Gerardus v.d. Munckhof en echtgenotes Zat. Ron KI. en Marijn Cl. Di. Kevin v.H. en Ron P.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1