Vsselsteyn Thuisblijvers-toernooi Op zondag 22 juli 2007 spelen wij ons jaarlijks Thuisblijvers - Toernooi. Hiervoor kunnen jullie je opgeven tot 8.7.2007 - 24.00 uur op onze internetsite www.vsselstevn.com/tvv of middels de inschrijfkaarten in het clubgebouw. Het inschrijfgeld bedraagt 2,00 p.p. en de wedstrijdleiding is in handen van. Leon Nijssen 0478-545013 (samen met Math Heetkamp 0478-541225) Het Thuisblijvers - Toernooi is een dagtoernooi en we spelen in poules van 4 deelnemers. Je speelt 3 wedstrijden met wisselende partners met een gelijke speelsterkte of de inschrijvingen maken een andere indeling noodzakelijk Iedere poulewinnaar krijgt een prijs en bij gelijke standen (wedstrijdpunten en games kunnen meerdere poulewinnaars worden aangewezen. Ivan Soest fysiotherapie en fitness jeugdclubkampioenschappen|| De clubkampioenschappen die 18 juni van start gingen, zijn heel goed verlopen. Met prima weer werden zaterdag de wedstrijden om de 3e en 4e plaatsen gespeeld en aansluitend werden de finales getennist. Na afloop werden door Sigrid en Peter (onze sponsor fysiotherapie en fitness van Soest) de bekers uitgereikt, waarvoor onze hartelijke dank. Net toen de laatste wisselbeker werd overhandigd begon het zo hard te stortregenen, dat de banen binnen 5 minuten weer helemaal blank stonden. Prachtig dat we net op tijd klaar waren en met een heel tevreden gevoel nog even gezellig konden nagenieten van een prima en sportief verlopen kampioenschap. Hieronder volgen de uitslagen van de jeugdclubkampioenschappen 2007. ledereen van harte gefeliciteerd Wil je graag de foto's zien van onze winnaars? Kijk op www.ysselsteyn.com/tvy. Basisschool jongens Basisschool meisjes Middelbare School jongens Middelbare School meisjes 1 Roel Litjens 1. Anke Houben lStan van Asten I. Anouk Litjens 2. Roel van Lipziq 2. Marit vd Zanden 2. Joris Verheijen 2. Shkula Kakar 3. Ruben Strijbos 3. Maud van Meijel 3. Stef Peeters 3. Millanie Reijnders 4. Luuk van Dijck 4. Steffie Loenen 4. Jeroen Tonnaer 4. Guusje Peeters Dorpencompetitie Dit jaar hebben weer een kampioensteam in de dorpencompetitie. Het zaterdag team C werd na een spannende strijd de winnaar. We feliciteren Gerda van Lipzig, Truus Philipsen, Ton van Hees en Marcel van der Zanden van harte met dit prachtige resultaat. TCY is trots op jullie Alle verdere eindstanden van de dorpencompetitie 2007 Zaterdag team B12de plaats Zaterdag team B2, 2de plaats Zondag team A, 2de plaats Zondag team B14de plaats Zondag team B2, 5de plaats Kantinedienst 30 juni Rik Litjens Jules Loenen 1 juli Ton Marcellis Frank van Meijel Steffie de Wit Dennis Nagelkerke 6 juli Theo Nellen poetsen 4 juli Riet Koopmans Frarika van Lier Aronsklek te koop Te koop voor een bloemstuk te maken Preiplanten Buxes vanaf 0,30 H.Peeters Steegse Peelweg 147 Putten weg 39 Ysselstevn Tel. 541363 Info. 06 - 55324857

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 9