Nieuws van het JOC De Nijmeegse 4-daagse komt er weer aan. dat betekend dat er weer enkele plaatsen in onze lopersbus vrij zijn. Je kunt je hiervoor opgeven middels een telefoontje naar het JOC: 0478-541916 Rijtijden: maandag heen 13.00 uur terug 17.30 di. wo. do, vrij heen 04.30 uur terug 17.30 indien nodig op vrijdag wat later Kosten voor de hele week: 50.00 p.p. Voor een dag: 15,00 p.p. Opstapplaatsen zijn de parkeerplaats bij het JOC en in het Lovinckplein. Vertrekplaats is tegenover het NS station in Nijmegen. Veel plezier bij de voorbereiding. HBS, Ons Genoegen. Zaterdag en zondag organiseerden we een zeer geslaagd Ned. Kampioenschap veldschieten met prima reactie's van zowel de deelnemers als van de Ned. Handboogbond. Dit was mede te danken aan de medewerking welke we mochten ontvangen van enkele ondernemers en van de grondeigenaren waardoor we een mooi parcours konden uitzetten en een goede catering konden opzetten. Ook voor diverse deelnemende leden was het N.K. zeer geslaagd. Jan Koonings werd kampioen in de bare-bowklasse. Co Wegh werd hierin derde. Dylan Koonings werd in de jun.compoundklasse kampioen. In de compoundklasse heren werd Johan van Dongen kampioen en Jos van Wylick 10e terwijl bij de dames Liesbeth Koonings 4e werd. In de barebow-klassc werd Michiel Hendriks 8e. Gerard Koonings pakte in de recurveklasse de titel, Ton Hellegers werd 9e. De veteranen in de compoundklasse vochten een onderlinge strijd uit op dit N.K. Nestor Michel Camps was Harrie Poels en Cor Jansen te sterk af terwijl Piet van Berkel ook nog 5e werd. E.K.-Junioren. Maandag vertrokken Carrie Wegh en Bas Tonnaer naar Portugal voor deelname aan het E.K. voor junioren welk van dinsdag tot zaterdag in Vila Real word geschoten. Dansvereniging "De Peeldancers" In de week van 25 juni zijn al weer de laatste trainingen. De eerste trainingen na de vakantie beginnen in de week van 13 augustus Wij wensen alle leden en trainsters een leuke en zonnige vakantie toe. Bestuur Peeldancers. V PEELDANCEIfS Paardensportvereniging Ysselsteyn Afeelopen weekend op het concour in Sevenum georganiseerd door leunen In de dressuur behaalde Hilda Lemmens met Mackintosh in de klasse Z2 een 1 ste prijs Jan Vlemmix met Tintje in de klasse Ml een 3 de prijs. Jan Vlemmix met Tjan in de klasse L2 een 2 de prijs Hetzelfde weekend op een S.G.W. wedstrijd in Hooge Mierde behaalde Natascha Mennen met Unymphet in de klasse B een 5de prijs «sHsriwi

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6