Ysselsteyiis Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 26 29 juni 2007 Elk bereikt doel is: het begin van een nieuwe weg. Van de parochie Lucas 9,51-62 Toen de tijd naderde dat Jezus zou worden weggenomen, koos Hij vastberaden Jeruzalem als reisdoel. Hij zond boden voor zich uit, maar toen die in een Samaritaans dorp kwamen om zijn komst voor te bereiden, wilde men Hem niet ontvangen, omdat Hij Jeruzalem als reisdoel had gekozen. Toen de leerlingen Jakobus en Johannes dat merkten, zeiden ze: 'Heer, zullen we zeggen dat er vuur uit de hemel moet neerdalen om hen te vernietigen?' Maar Hij keerde zich om en wees hen terecht. Toen gingen ze naar een ander dorp. Terwijl ze hun reis voortzetten, zei iemand onderweg tegen Hem: 'Ik wil U volgen, waar U ook naartoe gaat.' Jezus zei tegen hem: 'De vossen hebben een hol, en de vogels van de hemel een nest, maar de Mensenzoon kan nergens het hoofd neerleggen.' Tegen een ander zei Hij: 'Volg Me.' Die zei Hem: 'Heer, sla me toe eerst mijn vader te gaan begraven.' Maar Hij zei hem: 'Laat de doden hun doden begraven; u moet hel koninkrijk van God gaan verkondigen.' Weer een ander zei: 'Ik wil U volgen, Heer, maar sta me toe eerst thuis afscheid te nemen.'Tegen hem zei Jezus: 'Wie de hand aan de ploeg slaat en dan nog eens omkijkt, deugt niet voor het koninkrijk van God.' Misintenties van 30 juni t/m 6 juli Zat. 30 juni 19.15 u. (Vivace); Piet Arts; Teng Janssen vanwege zijn verjaardag; Jep Hendrix en Anna Hendrix - van den Heuvel; Overleden ouders Janssen - Smeets Di. 3 juli 19.00 u. voor het welzijn van onze parochie; Jaardienst ouders Wismans-van Vegchel Misdienaars: Zat. Janneke, Marijn en Niels Di. Mike en Kevin v. M.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1