Ysselsteyms Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 23 8 juni 2007 Het is niet belangrijk wat je hebt, maar met wie je het kan delen. Van de parochie Lucas 9,11-17 Toen de apostelen bij Jezus waren teruggekeerd, brachten ze Hem verslag uit van wat ze hadden gedaan. Daarna trok Hij zich alleen met hen terug in de omgeving van de stad Betsaïda. Maar de mensen kwamen erachter en volgden Hem; Hij ontving hen vriendelijk, sprak hun over het koninkrijk van God en maakte gezond wie genezing nodig had. Toen de dag ten einde liep, kwamen de twaalf naar Hem toe en zeiden: 'Stuur de mensen weg, dan kunnen ze onderdak zoeken in de dorpen en op de hoeven in de buurt en wal gaan eten; hier zijn we in een eenzame streek.' Maar Hij zei tegen hen: 'Jullie moeten hun te eten geven.' Zij zeiden: 'Wij hebben niet meer dan vijf broden en twee vissen, of we zouden voor al dat volk eten moeten gaan kopen'; want ze waren met ongeveer vijfduizend man. Daarop zei Hij tegen zijn leerlingen: 'Laat ze gaan zitten in groepen van ongeveer vijftig.' Dat deden ze, ze vroegen iedereen om te gaan zitten. Toen nam Jezus die vijf broden en twee vissen. Hij keek op naar de hemel, sprak de zegenbede uit en brak ze, en gaf ze aan de leerlingen om aan de mensen uit te delen. Ze hadden allen volop te eten, en wat er overschoot werd opgehaald, twaalf manden vol. Misintenties van 9 juni t/m 15 juni Zat. 9 juni 19.15 u. (Vivace) viering Sacramentsdag Jaardienst ouders Custers-Claassen; Jaardienst ouders v.Ass-Claessens; Wiel v.d.Heuvel, Toon Lemmens, ouders Lemmens-Poels Frans Swinkels (namens de stamtafel) Di. 12 juni 19.00 u. Jaardienst Anny Cleven vanwege haar verjaardag Piet Cox Misdienaars: Zat. Niels en Mike Di.Janneke en Stef L. a.s. zondag 10 juni wordt er in onze kerk gedoopt: Floor Janssen van de Ysselsteynseweg 80 ïï't ZTZ - ,',L,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1