Junioren Senioren Vsselsteyn Sleutel tennispark Zijri er nog leden die graag een sleutel willen hebben van ons tennispark? Voor één sleutel vragen we 7,00 borg. Je betaalt dus dit bedrag en krijgt dan de sleutel. Als je ooit weer stopt met tennissen en je levert de sleutel weer in, krijg je natuurlijk de 7,00 weer terug. Zo weten we zeker dat iedereen er voor zorgt dat de sleutel niet zomaar kwijtraakt of gemakkelijk vergeten wordt. De sleutels zijn verkrijgbaar in ons clubgebouw. Lessen Maascourt Het staat op papier en Meggie heeft het ook al doorgegeven. Toch even voor alle zekerheid: Denken jullie er aan dat er volgende week geen les wordt gegeven. Alle banen zijn bezet door het Open Dorpen toernooi. Introducée uitnodigen Zou je het leuk vinden om eens met iemand te tennissen die geen lid is van TVY? Natuurlijk kan dat maar let wel even op het volgende: Je hebt dan een introducé-kaart nodig. Deze kaarten zijn te krijgen bij de bestuursleden en kosten voor jeugd onder de 18 jaar maar 2,00. Je mag dan één dag zovaak tennissen op onze banen als je maar wilt. Zeker in de vakantietijd is het altijd rustig, dus dan is het ideaal om dit eens te proberen. |VAN SOEST FYSIOTHERAPIE EN FITNESS JEUGD-CLUBKAMP10ENSCHAPPEN| Heeft iedereen het opgaveformulier al ingeleverd bij Marcel of Paul? Zoniet... doe het dan vandaag nog, want we gaan 9 juni beginnen met het maken van de indeling. Zodra deze klaar is, krijgt iedereen bericht. tVAN SOEST FYSIOTHERAPIE EN FITNESS MiX-CLUBKAMPIOENSCHAPPEN| Van 24.6.2007 t/m 1.7.2007 vinden de jaarlijkse Mix - Clubkampioenschappen plaats. Je kunt je hiervoor opgeven met een vaste partner tot 17.6.2007 op onze internetsite www.vsselstevn.com/tw of middels inschrijfkaart in het clubgebouw. De wedstrijdleiding heeft Math Heetkamp 0478-541225 (samen met Kalle Voigt 0478-545008) We spelen in de categorieën A (5,6,7) en B (7,8,9) in poules van 4 dubbels, (of het aantal inschrijvingen maakt een andere indeling noodzakelijk). Bij de stand van 1-1 in sets beslist een tiebreak tot 10. Vanaf de halve finale wordt om twee gewonnen sets gespeeld. Het toernooi wordt in een week gespeeld en er mogen maar 2 verhinderingen (dagen) per dubbel worden opgegeven. !n het finale weekend mogen geen verhinderingen worden opgegeven. Waar het reglement niet in voorziet beslist de wedstrijdleiding. Bij inschrijving word je geacht het reglement te accepteren. Mixteam 1 KAMPIOEN in KNLTB-competitie! Zaterdag werd het zaterdag mixteam kampioen in de derde klasse van de districtscompetitie KNLTB. Het team had nog een overwinning nodig voor het kampioenschap. Door een verpletterende 5-0 overwinning op het team van Dierdonk uit Helmond, werd het kampioenschap veiliggesteld. Wij wensen het team bestaande uit Henk Drabbels, Kristel Gielen, Rob van Osch, Kathelijn de Wit en Jan Droessen van harte proficiat, met het behaalde resultaat. Lessen Maascourt Zoals vermeld staat op het blaadje van Maascourt met alle lesdata, zal er komende week geen les worden gegeven. In verband met het Open Dorpen Toernooi zijn de hele week alle banen bezet. Shirts Dorpencompetitie Willen degenen, die dit jaar hebben deelgenomen aan de Dorpencompetitie de shirts svp terug bezorgen bij Tilla de Wit, Veenmos 3. We hebben ze dadelijk nl. weer nodig voor het Venray Open. Kantinedienst 10 juni Peter Claessens Peter Cox Ger Crienen 11 juni Marlon van Dijck 12 juni Richard van Dijck 13 juni Erwin Dijkstra 14 juni Henk Drabbels 15 juni Jelle van Hees poetsen 13 juni Marlet Janssen Ria Jenneskens k

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 10