r.n.;.-ss- Ysselsteyn mix-clubkaivipioenschappen| TOURCLUB Afqelopen maandag werd het pinkstertoernooi gespeeld. Helaas werden de wedstrijden vanwege Pet natte weer voor de middag afgelast. Gelukkig werden 's middags de partijen wel geopeeld. De poulewinnaars van de namiddag zijn: Poule E: Jan van Vegchel Poule F: Paul ütjens Poule G: Miek de Wit Poule H: Renate Peeters Ailemaal van harte proficiat [van SOEST FYSIOTHERAPIE EN FITNESS JEUGD-CLUBKAMPIOENSCHAPPENj wanneer hij of zij moet tennissen. De finalewedstrijden vinden plaats ,n het weekend van 23/24 juni Ivan snFST FYSIOTHERAPIE EN FITNESS een andere indeling noodzakelijk). Bij de stand van 1-1 in sets beslist een tiebreak tot 10. Vanaf de halve finale - - -sen -ar 2 verhinderingen per dubbel worden opgegeven. ,n het finale weekend mogen geen verhinderingen worden opgegeven. Waar het reglement niet in voorziet beslist de wedstrijdleiding. Bij inschrijving word je geacht het reglement te accepteren. Kantinedienst poetsen 2 juni 6 juni Mariëlle Arts Gerda Houwen Maria Loenen Omdat op ie Pinksterdag door de leden van TCY ondersteuning is verleend aan de organisatie van de wielerronde in Ysselsteyn wordt er een dag later gefietst. ■a'A-MC) op (jeze 2e Pinksterdag zijn 9 mannen aan de start onder vrij natte vooruitzichten. Buienradar.nl raadt ons aan om zuidwestelijk de route te kiezen. Vandaag zonder GPS en dus uit het blote koppie een route via I-lelenaveen, Beringe, Heibloem en Leveroy naar Ospel. Achter de Groote Peel langs naar Oostappen en via Vlierden terug. Er wordt flink doorgereden met een goede afwisseling op kop. Maar vanaf het viaduct over de AÓ7 krijgen de werkers aan kop peper in de reet. Het tempo wordt met enkele tandjes verhoogd en onder steeds nattere omstandigheden bereiken we de Herberg. Met een gemiddelde van 32+ zijn we ruim binnen 3 uur terug met 89km op de teller. Na Telekom is nu de beurt aan alle anderen van het peloton en vooral alle andere sporten moeten eens uit de kast komen, zoals bij basketbal, schaatsen, zwemmen, tennis, voetbal etc, etc. En zoals soigneur Jef dHondt zegt: "Als iedereen in het peloton zonder doping gereden zou hebben, dan had Ullrich zeker lOx de Tour gewonnen En toch blijft Fietsen mooi. Houdt het schoon

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 8