Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare Vandaag, vrijdag X juni is er alléén repetitie voor slagwerk, hoorn, tenorsax, tuba/bariton, bas en trombone. Deze repetitie is gewoon van 19.00 - 20.30 uur. Graag allemaal aanwezig!Kun je écht niet komen, meld je dan even af. Corveedienst Corveedienst voor de maand juni: Cindy Mansvelders, Daan Marcellis, Eric en Julia Michels. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Examens muziekschool ln de week van 4 t/m 9 juni worden aan de muziekschool in Venray de examens afgenomen. Wij wensen Julia, Miran, Manon, Désiree, Suzan, Willy, Marly en Stefanie heel veel succes! Avondvierdaagse Op zondag 10 juni verlenen we onze medewerking aan het défilé ter afsluiting van de avondvierdaagse in Venray. Het défilé begint om 12.45 uur. Meer informatie over vertrektijd en plaats van opstellen in YNB van volgende week. Anierloterij In de periode van 20 mei tot 10 juni komen jeugdleden van onze vereniging bij u aan de deur voor de verkoop van Anjerloten. De opbrengst van deze loterij is bestemd voor cultuur- en natuurbehoud in Limburg. Ook onze vereniging heeft al eens een bijdrage mogen ontvangen uit dit fonds. Wij bevelen deze loten dan ook van harte aan. IVM-opIeiding in eigen beheer Na de zomervakantie starten we weer met een nieuwe IVM-opleiding. De lessen worden verzorgd door Wil Jacobs uit Oirlo. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ank Jacobs (tel. 542037), Jacqueline van Asten (tel. 541849) of Wil Jacobs (tel. 571854). Foutje... Door een interne fout zijn we verleden week per abuis een paar van onze gewaardeerde sponsoren vergeten te noemen. We hopen dat bij deze recht gezet te hebben. Jera on Air 2007 wordt mede mogelijk gemaakt door: Sponsors: Reintjes verw armings verhuur Verhuurbedrijf Lumar Subsponsors: Uitzendbureau CPD b.v. Expert Deume Eethuis Forest Dancing Pilot Erkens 1CT Donateurs: Bouwbedrijf Th. Teunissen B.V. Paardensportvereniging Ysselsteyn Afgelopen weekend op het concour in meerlo behaalde met springen: Tamara Klaasen in de klasse B met vanesa een 4 de prijs en met venice een 5 de prijs !-/" At

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6