Ysselsteyn; Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 22 1 juni 2007 ra Van de parochie Johannes 6,12-15 Vrij. 1 juni Zal. 2 juni 14.00 u. 19.15 u. Di. 5 juni 19.00 u. Nadat ze volop hadden kunnen eten zei Jezus tegen zijn leerlingen: 'Verzamel nu de overgebleven brokken, zodat er niets verloren gaat.' Ze verzamelden ze dus: twaalf korven vulden ze met brokken die van de vijf gerstebroden na de spijziging waren overgebleven. Bij het zien van het teken dat Jezus verricht had, zeiden de mensen: 'Dit is ongetwijfeld de profeet die in de wereld komen zou.' Omdat Jezus doorhad dat ze Hem met alle geweld gingen meenemen en tot koning uitroepen, trok Hij zich weer, geheel alleen, in het gebergte terug. Misintenties van 2 juni t/m 8 juni Huwelijkssluiting tussen Thijs Lamers en Susan de Wit (Vivace) Rie de Boer-v.Staveren en overleden familie; Ouders Pouwels-Voesten en overleden familie;Jaardienst Geert en Nellie Delers Piet Verstappen en Nel Vervoort; Zeswekendienst Marie Claessens-Jenneskens; Marlidie Bastiaansen, en voor een goede afloop; Jep, Leen en Gerrit Flinsenberg; Jaardienst ouders Lemmens-Verstraaten An v.d.Ven-Winnen vanwege haar verjaardag en voor Jeu v.d.Ven; Ouders v. Well-Thoonen en familie; Jaardienst Drika Jaspers-Lammers en voor Jan Jaspers; Tilly Jeurissen vanwege haar verjaardag Misdienaars: Vrij.14.00 u. Niels en Mike Zat. 19.15 u. Kevin v. M. en Stef L. Di, 19.00 u. Ron P. en Kevin..v.H. Maria, Ik heb voor heel mijn leven mij geheel aan U gegeven. Ik geef U, Moeder, ook voor heden mijn werken, offers en gebeden. O, laat, gezuiverd door uw handen, ze dan voor God als wierook branden. Amen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1