Jera on Air 2007: Groot succes! Dankzij de inzet van tientallen vrijwilligers werd Jera on Air 2007 wederom een groot succes. Onze dank gaat dan ook uit naar de al eerder genoemde vrijwilligers, al onze sponsoren en eenjecier dj© verder op welke manier dan ook een steentje heeft bijgedragen aan de verwezenlijking van dit geslaagde festival. Hoofdsponsors: Bakkerij van Gasset Direct Gazon V.O.F. Purple Group Dirk Scheepens Verreikers Van den Munckhof Boerenbond Ysselsteyn Drankenhandel Winters Liessel BV Rabobank Venray Vakgarage Gommans De Wit B.V. Sponsors: Aannemersbedrijf M.J. Teunissen Klusservice Ysselsteyn Trompetter Rovadi Peter Claessens Timmerwerken Dagblad De Limburger Sikes Champignons Roelanzia Zalen Café Restaurant Maessen Recycling BV Peters/Michels auto's Subsponsors: Autoverhuur De Mulder Bouwman Fourage Cafetaria Snackers René van Dijck Logistics van Soest Fysiotherapie Fitness Vossenberg BV Keijsers-Manders installatietechniek BV Loonbedrijf van Boxmeer Helmond Mandeis Industries BV Glasservice Ysselsteyn Hendrix Metselwerken Innovate Wet Wipes Bouwkundig Adviesbureau Mic'nels Cafe Restaurant Herberg de Peel Coop Seuren Stevens Constructiewerken BV VZO Ysselsteyn JEKAL Loonbedrijf Ewals Loonbedrijf Ysselsteyn VOF Autobedrijf van Tilburg Hans van Bree Houbensteyn BV Donateurs: Aannemersbedrijf P. Martens Bouw en Onderhoudsbedrijf H. Gooren Claessens Agri-Service Smits grondwerken en slootonderhoud Van der Hoff Machines Nijssen Granico Fruitbedrijf 't Volen Loonbedrijf in 't Hulst Kapsalon Haarmode irma Dierenartsenpraktijk Ysselsteyn Enjeé Kappers Boca Camping 'De Berkhorst' Scooter shop Well 't Diepvrieshuis Vee- en Varkenshandel B. van Schijndel VOF Strijbos-Jenniskens IDECO Energie Advies Jeko Control Plus Van Dijck Dobbe Agrarische Bedrijven www.fitness-import.nl

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6