Hiep Hiep Hoera! Muziekvereniging de Peelklank Repetitie fanfare Volgende week vrijdag 1 juni is er alleen repetitie voor slagwerk, hoorn, tenorsax, tuba/bariton, bas en trombone. Hou hier alvast rekening mee, zodat er zoveel mogelijk leden aanwezig zijn. Anierloterij In de periode van 20 mei tot 10 juni komen jeugdleden van onze vereniging bij u aan de deur voor de verkoop van Anjerloten. De opbrengst van deze loterij is bestemd voor cultuur- en natuurbehoud in Limburg. Ook onze vereniging heeft al eens een bijdrage mogen ontvangen uit dit fonds. Wij bevelen deze loten dan ook van harte aan. Kaartjes Zoo Pare Als er nog leden zijn die kortingskaarten voor Zoo Pare willen bestellen, dit graag even doorgeven aan Jacqueline van Asten. De actie geldt tot 31 mei! IVM-opleiding in eigen beheer Na de zomervakantie starten we weer met een nieuwe IVM-opleiding. De lessen worden verzorgd door Wil Jacobs uit Oirlo. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ank Jacobs (tel. 542037), Jacqueline v Asten (tel. 541849) of Wil Jacobs (tel. 571854). Stichting Wilhelmina Sangers Cultuurprijs Onze vereniging heeft vanwege geleverde prestaties en bijzondere verdiensten voor de gemeenschap Ysselsteyn in het 50-jarig bestaan van de drumband en het 60-jarig bestaan van de fanfare de Wilhelmina Sangers Cultuurprijs 2007 ontvangen. Wij zijn heel blij met deze blijk van waardering. Kinderkoor "Eige Wijsjes" bestaat 40 jaar. Reden voor een feest! Uit dankbaarheid is er op 28 mei 2007 om'- ll.OOu een Heilige mis in de Sint Oda kerk te Ysselsteyn. Na afloop gaan we gezellig met z'n allen naar "de Smelehof." We zullen al zingende de afgelopen 40 jaren voorbij laten komen. Dit alles op melodieën die u beslist bekend in de oren zullen klinken. Wij nodigen IEDEREEN van harte uit om dit feest samen met ons te vieren. Ook hopen wij veel oud-leden te mogen begroeten. Of het nu 1 jaar of 40 jaar geleden is, dat je het kinderkoor hebt verlaten. Kinderkoor "Eige Wijsjes" Ysselsteyn. /AEP.tVfcN*'',

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 4