«r DAG VAN DE JEUGD Vcerbai Korfbal Op zaterdag 2 juni a.s. organiseren de jeugdafdelingen van S.V. Ysselsteyn Deelnemen aan deze dag van de jeugd kunnen de nieuwste welpen ^SÜRalle jeugdleden t/m groep 7 van de basisschool van afdeling korfbal én jeugdleden t/m groep 7 van de basisschool van afdeling voetbal. Het wordt een mooie dag met diverse spellen waarbij o.a. water, behendigheid en techniek aan te pas komen. Zorg voor eigen sportkleding, geen voetbalschoenen Aanvang 13.00 uur. Voor D, C en B voetbalteams is er een toernooi! 15.30 uur De finale penaltybokaal afd. voetbal en doelschieten alle jeugdleden afd. korfbal. Om 16.00 uur prijsuitreiking en traktatie. Aansluitend finale Champions League voor E en F-teams. Deze dag mag je niet missen Jeugdcommissie afd. voetbal en korfbal ?i S.V. YSSELSTEYN Uitnodiging Peelkorf 4, Al, D2 en Welpen 2 D1£2 en F1 ter afsluiting van het seizoen een Wiek Arts.Sandra Reintjes, Petra van Dijck Als er kinderen zijn met speciale voeding m.b.t drinken/snoep laat het ons even weten. Opm.: alle leiders en leidsters van de teams afd. voetbal en korfbal en ook jeugdspeelsters die deze dag leidster zijn graag om 12.45 uur aanwezig op sportpark voor uitleg spellen/verdeling teams/uitdelen consumptiebonnen. Kampioenen afdeling korfbal: Kampioenen afdeling voetbal: Ter gelegenheid van bovenstaande kampioenschappen wordt de teams een receptie aangeboden in de kantine van sportpark ";De Vlies'". Deze wordt gehouden op vrijdag 1 juni vari 19.00 tot 19.45 uur voor de jongste kampioenen en van 20.00 tot 20.45 uur voor de Al en Peelkort 4. Uw aanwezigheid daarbij stellen wij zeer op prijs. Ysselsteyn, mei 2007 Bestuur SV Ysselsteyn

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 13