Ysselsfeyns Nieuws- BM Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.n1 Jrg45, nr. 20 18 mei 2007 Van de parochie Johannes 17,20-26 Jezus zegt: "Niet alleen voor hen bid Ik, maar ook voor degenen die door hun woord in Mij geloven: dat ze allen één mogen zijn. Zoals U, Vader, in Mij bent en Ik in U, zo moeten zij in Ons zijn, zodat de wereld kan geloven dat U Mij hebt gezonden. Ik heb hen laten delen in de heerlijkheid waarin U Mij hebt. laten delen, opdat ze één mogen zijn zoals Wij één zijn: Ik in hen zoals U in Mij: dat hun eenheid volkomen mag zijn. zodat de wereld kan erkennen dat U Mij hebt gezonden en dat U hen hebt liefgehad met de liefde die U Mij hebt toegedragen. Vader, diegenen die U Mij hebt toevertrouwd, zou Ik graag bij Mij hebben waar Ik ben, zodat ze de heerlijkheid zien waarin. U Mij hebt laten delen, want vóór de grondvesting van de wereld had IJ Mij al lief. Rechtvaardige Vader, hoewel de wereld U niet heeft gekend - Ik heb U gekend - zijn zij het die hebben erkend dat U Mij gezonden hebt. Uw naam heb Ik hun bekend gemaakt en dat za) Ik blijven doen, opdat de liefde die U Mij hebt toegedragen, in hen mag zijn - opdat Ik in hen mag zijn.' Misintenties van 19 mei t/m 25 Mei Zat. 19 mei 19.15 u. üi 22 mei 19.00 u. (Vivace) Gezamelijke viering met de gasten uit Bonbruck Ben Linders en Nel Winnen; Gerrit Philipsen vanwege zijn verjaardag; Ouders Vollenberg-Aerts en overleden familie; ouders Koonings-Jansscn; Lei Philipsen vanwege de trouwdag; Jaardienst Raymond van Asten; Voor het welzijn van alle mensen overleden familie Wilmsen Misdienaars: Zat. 19.15 u. Kevin v.H. en Ron KI. Di. 19.00 u. Mike en Janneke as. zondag 20 mei wordt er om 13.30 uur in onze kerk gedoopt: Sami Kuunders van de Heidsepeelweg 5. Wij groeten u Maria, koningin en moeder vol goedheid. Bij u vinden wij het leven, de vreugde en heel onze hoop. Wij roepen u aan op onze pelgrimstocht wees de lijdende mensheid nabij gedenk ons en zie barmhartig op ons neer en leid ons door dit leven naar Christus, uw Zoon. Moeder vol goedheid en liefde, heilige maagd Maria. Amen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1