dïIEF Muziekvereniging de Peelklank Corveedienst mei Corveedienst voor de maand mei: Lizan en Petra Jespers, Tom Lemmens en Roel Linders. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Jeugdweekend Zaterdag 12 en zondag 13 mei is het repetitieweekend voor de jeugdleden van de fanfare. Informatie over vertrektijden en dergelijke hebben jullie reeds ontvangen. Verblijfadres: Gemeenschapshuis 't Luukske, Catherinastraat 49 in Welierlooi. Hebben jullie nog vragen neem dan contact op met Peggy Arts {tel. 541564) of Petra Spreeuwenberg (tel. 542069). Wij wensen jullie allemaal veel plezier! IVM-opleiding in eigen beheer Na de zomervakantie starten wc weer met een nieuwe IVM-opleiding. De lessen worden verzorgd door Wil Jacobs uit Oirlo. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ank Jacobs (tel. 542037), Jacqueline van Asten (tel. 541849) of Wil Jacobs (tel. 571854). Jera on Air staat voor de deur Nog een week en dan barst het grootste festival in de regio weer los. De voorbereidingen zijn al maanden in volle gang. De voorverkoop loopt voorspoedig. Mocht jij nog geen kaartje gehaald hebben, doe dit dan snel, want woensdag 16 mei stopt de voorverkoop. Tot 17 mei allemaal!! Jera on Air 2007 wordt mede mogelijk gemaakt door:Hoofdsponsors: Bakkerij van Gassel Boerenbond Ysselsteyn Direct Gazon V.O.F. Scheepens Verrei kers Van den Munekhof Sponsors: Roelanzia Zalen Café Restaurant Subsponsors: JEKAL Loonbedrijf Ewals Loonbedrijf Ysselsteyn VOF Donateurs: Fruitbedrijf 't Volen Loonbedrijf in 't Hulst Kapsalon Haarmode Irma Drankenhandel Winters Liessel BV Purple Group Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Vakgarage Gommans De Wit B.V. Rovadi Keijsers-Manders installatietechniek BV Loonbedrijf van Boxmeer Helmond Manders Industries BV IDECO Energie Advies Jeko Control Plus Van Dijck Zij Actief Ysselsteyn Zoo Pare Onze leden kunnen nog tot 31 mei 2007 entreekaarten bestellen van Zoo Pare voor 6,00 i.p.v. 13,50. De entrèekaarten zijn onbeperkt geldig. Kinderen tot en met 2 jaar hebben gratis entree. De kaarten kunnen besteld worden bij Riek de Wit tel. 541402. I LSmhs- rij

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 4