jcoop Senioren KEIJS£RS*MANDERS mm» e*r*mtue* In de week van 11 t/m 17 juni wordt het Open Dorpen Toernooi georganiseerd. Dit toernooi, gesponsord door Keijsers-Manders installatietechniek BV wordt dit jaar voor de veetiende maal georganiseerd. Ysselsteyn Er wordt gespeeld in dames-heren- en gemengddubbel in de sterktes 5, 6, 7 en 8. Dus voor elk niveau. De leeftijdscategorie is 17+. Dit toernooi is een officieel KNLTB-toernooi en dus alleen toegankelijk voor leden van de KNLTB met een geldige spelerspas 2007. U kunt zich hiervoor inschrijven middels de speciale inschrijf kaarten, die in de kantine liggen of electronisch via de website: http://www.toernooi.ni. Het inschrijfgeld bedraagt 7,00 per persoon per categorie. De inschrijving sluit op zondag 27 mei of wanneer het maximum aantal deelnemers is bereikt. JUNIOREN Door de regen hebben we maandag 7 mei niet kunnen tennissen. We spelen dus maandag 14 mei de wedstrijden die op die dag gepland stonden. Voor alle duidelijkheid nog even het schema: Vsselsteyn Baan Boerenbond Baan Bakkerij van Gassei Baan Dirks Schilderwerk 17.00 uur Michiei - Miriam Shugufa - Jaccoline Inhalen Millanie-Anouk 16.45 uur 17.30 uur Maud - Maria Lotte - Steffie Milou - Niels 18.00 uur Anke - Mark Jelle - Marit Bal- en slaqvaardiqheid Kristel 18.45 uur Millanie - Guusje Shkula - Anouk tot 19.45 uur De indeling voor de nieuwe ronde voor de dinsdagcompetie krijgen alle deelnemers via de mail toegestuurd. Let dus goed op, zodat we dinsdag weer enthousiast aan de slag kunnen I SENIOREN M.J.TEUNISSËN PINKSTERTOERNOOI 2007 Op de tweede pinksterdag, 28-5-2007, organiseren wij het jaarlijkse Pinkster - Toernooi, Hiervoor kun jij je opgeven tot en met 20-5-2007 met de inschrijf kaart in de kantine of op onze internetsite www.vsselstevn.com/tvv Het inschrijfgeld bedraagt 2,00 Euro p.p. De organisatie van dit toernooi ligt bij Jolanaa Swinkels 0478-542011Samen met Mustafa Sorkhabi 06 38050257) Het Pinkster - Toernooi is een dagtoernooi en wordt in poules van 4 personen gespeeld als het aantal deelnemers dit toelaat. Je speelt 3 wedstrijden met wisselde partners met een gelijke speeisterkte of de opgave maakt een andere indeling noodzakelijkIedere poulewinnaar krijgt een prijs en bij gelijke standen wedstrijdpunten en games kunnen er meerdere poulewinnaars worden aangewezen. INTRODUCEETOERNQOI2QQ7 j Ondanks iets minder deelnemers, is het een gezellig toernooi geweest met mooie partijen en veel zon. De winnaars: Poule A Riet Koopmans en Toon Cleven Poule B Sabine Dolmans en Kalle Voigt Poule C Dien Vogels en Jack Mennen Poule D Yvonne Voigt en Jan Jaspers Allemaal proficiat Kantinedienst 12 mei Riek Heidens poetsen 16 mei Willy van Dijck Josje Geurts IVIUU1 luuy

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 12