AFDELING Ysselsteyn/V rede peel KBO KINDERHULP. Deze actie heeft in Ysselsteyn 858,80 en in Vredepeel 153,85 opgebracht. Tesamen is dit een recordbedrag in vergelijking met voorgaande jaren, waarvoor onze hartelijke dank namens de organisatie. FIETSTOCHT. Woensdag 9 mei gaan we fietsen. De route is ongeveer 35 km. Vertrek om 13.30 uur bij de kerk. THEMAMIDDAG. Maandag 7 mei organiseert de Commissie Ouderen Huisvesting een themamiddag. Zie inlegvel bij "De Schakel". Vrijwillige ouderenadvisering binnen uw gemeente. Ouderenadvisering ondersteunt mensen in hun maatschappelijke participatie (voorkomt daarmee eenzaamheid) en vergroot hun zelfredzaamheid in hun eigen omgeving. Dit zijn de kerndoelen van de Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO). Ouderenadviseurs werken preventief en kunnen een belangrijke signalerende en actieve rol vervullen in het lokaal loket. Als de gemeente blijft investeren in ouderenadvisering kunnen ouderen blijven meedoen in de samenleving. KBO-ouderenadviseurs: Jan van Gassel (542039) en Harrie Lenkens (548015). Spreuk van de Week: "Goede gedachten brengen goede vruchten voort, slechte gedachten brengen slechte vruchten voort, en de mens is zijn eigen kweker Basisschool 'St.-Oda'- Oudervereniging Controle luizenbriaade Na de zonnige vakantieweek worden maandag a.s. alle leerlingen gecontroleerd door de luizenbrigade. Wilt u ervoor zorgen dat uw kind(eren) geen moeilijke creaties en geen gel e.d. in hun haren hebben. Wij danken u bij voorbaat voor uw medewerking. Zanggroep Schone Schijn Woensdag 9 mei gaan we zingen voor de Zonnebloem in Ospel. We vertrekken om 12.30 uur vanaf de parkeerplaats voor de kerk. Paardensportvereniging Ysselsteyn Afgelopen weekend 29 mei in Merselo Springen Natascha Mennen met Unyphet klasse B 8 ste prijs Fietsbedevaart naar Kevelaer. Op dinsdag 15 mei vindt de (fiets)bedevaart naar Kevelaer plaats van het cluster Merselo, Vredepeel en Ysselsteyn. Om 11.30 uur is de H. Mis in de Biechtkapel (en dus niet in de Basiliek). Om 12.30 uur wordt voor de bedevaartgangers in het Priesterhaus het middageten geserveerd. Voor de mensen die per auto gaan, bedragen de onkosten 12,50 en voor de fietsers die en op de heen- en terugweg gebruik maken van het veerpont en koffie krijgen, bedragen de onkosten 16,00. Opgave is mogelijk vóór 5 mei via dit strookje in een envelop met het verschuldigde bedrag bij Piet Arts, Litsenbergweg 28 (graag in de brievenbus langs de voordeur naam adres telefoonnummer geeft zich op voor de bedevaart naar Kevelaer op dinsdag 15 mei. Ik bejaal 0 12,50 en ga per auto 0 16,00 en ga per fiets (ongeacht het weer).

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 4