Donderdag 03-mei Donderdagavondgroep. Vrijdag 04-mei Vrijdagavondgroep Zaterdag 05-mei. Zaterdagavondgroep Donderdag 1 O-mei Donderdagavondgroep. Programma van 03 mei t/m 12 mei. Pyjamaparty Groep 7/8 20:00 20:00 18:30 18:30 Water spellen 6 kamp Groep 5/6 Vrijdag 11-mei Vrijdagavondgroep. Zaterdag 12-mei Lekke Band 20:00 20:00 medewerkersgroep 1 Helpende ouders: Ad Romme Rian van Osch Donderdagavondgroep: Pyjamaparty Donderdag 3 mei hebben we weer onze jaarlijkse pyjamaparty. Alle kinderen worden dan om halt 7 in de Jera verwacht. Op deze avond zal iedereen overnachten in de Jera. De dag erop zal iedereen een ontbijt krijgen en kunnen de kinderen weer om half 10 naar huis. Zorg dat je je slaapspullen niet vergeet en zorg voor goede loopschoenen en warme kleren. Donderdag 10 mei hebben we waterspellen 6 kamp. Dus zorg ervoor datje kleren aandoet die nat mogen era Kamp 2007 Nog twee en een halve maand en dat is het weer zover, dan staat het fantastische Jera-Kamp weer op e programma. We gaan dit jaar op kamp van 14 t/m 21 juli in gemeenschapshuis 't Luukske in Wellerlooi. Om de kinderen die nog nooit zijn mee geweest een voorstelling te geven wat het Jera-Kamp precies inhoud, hebben we de Kampkrant van 2006 online gezet. Je kunt de kampkrant dus lezen op de site: www.jera70.nl/kamp - u- De inschrijfformulieren zijn vorige week uitgedeeld op school en dienen voor 17 mei ingeleverd te zijn bij René van de Pas. (Ysselsteynseweg 97) 12 mei: Lekke Band Een show van de Lekke Band is een aaneenschakeling van totale onzin, verkleedpartijen, ioute poedelpruiken en zwetende nepsnorren, maar vooral van hele vette rockcovers, die op zo n overdonderende manier worden gebracht, dat het publiek niets anders kan doen dan meebrullen. Van de Spice Girls tot AC/DC en van Black Sabbath tot ABBA, de mannen zijn pas tevreden als alles en iedereen verandert in eén grote schreeuwende pompende massa. Zorg dus dat je er bij bent op 12 mei. De entreeprijs bedraagt 5,-. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht, kunt. Telefoon no. 0900-8818. Dodenherdenking 4 mei Ook dit jaar willen we alle oorlogsslachtoffers die gesneuveld zijn tijdens de Tweede Wereldoorlog en in het voormalige Ned.Indië herdenken tijdens een herdenkingsdienst in de kerk. Samen met de leerlingen van de basisschool en met de familieleden van de oorlogsslachtoffers zal dit gebeuren in een bijzondere dienst op vrijdag 4 mei om 19.00 uur. Na de dienst zal er een krans gelegd worden bij ons oorlogsmonument, verder zullen kinderen een bloem leggen als aandenken dat we hen nooit zullen vergeten. Comité 4 mei. worden, Check voor meer info www.jera70.nl.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2