Redactie: Dorpsraad M iHletmaanb "jfïlartamaanb Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 18 6 mei 2007 Van de parochie Johannes 13,31-35 Jezus zegt: 'Nu wordt de Mensenzoon verheerlijkt, en in Hem wordt God verheerlijkt. En als God wordt verheerlijkt in Hem, verheerlijkt God ook Hem bij zichzelf; ja, nu gaat. Hij Hem verheerlijken. Kinderen, nog maar kort zal Ik bij jullie zijn. Dan zullen jullie Mij zoeken, maar Ik heb tegen de Joden gezegd: "Waar Ik heen ga, daar kunt u niet komen", en dat zeg Ik nu tegen jullie. Ik geef jullie een nieuw gebod: datje elkaar liefhebt. Met de liefde die Ik jullie heb toegedragen, moeten jullie ook elkaar liefhebben. Daaraan zal iedereen kunnen zien dat jullie leerlingen van Mij zijn: als jullie onder elkaar de liefde bewaren.' Vrij. 4 mei 19.00 u. Zat. 5 mei 19.15 u. Di. 8 mei 19.00u. Misintenties van 28 april t/m 4 Mei DODENHERDENKING, in samenwerking met de kinderen van de Basisschool (Vivace) ouders van Dijck-Driessen; overleden familie Bovée-Cuijpers; Mathias van Asten en echtgenote Petronella Pouwels; Thei Arts vanwege zijn verjaardag; Piet Arts vanwege de trouwdag; Overleden ouders Swinkels-Jeuken en voor Josje; Wilhelmus Sprceuwenberg, zoon Leo en dochter Anny Pastoor Spreeuwenberg en overleden familie Spreeuwenberg-Verlinden; Riek Raaijmakers-Meulendijks vanwege haar verjaardag; Uit dankbaarheid familie Smits-Bovee Misdienaars: Zat. 19.15 u.: Kevin v.H. en Ron P. Di. 19.00 u. Stef L. en Ron KI. Moeder van God en onze moeder, vol vertrouwen bidden wij tot U schenk ons iets van uw geloof en leer ons dienstbaar zijn aan de mensen. Help onze zieken en allen wiens hart door leed getekend is. Laat geluk en liefde wonen in onze familie; zegen allen die ons dierbaar zi jn, en blijf ook mij nabij met Uw bescherming. Amen.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1