Champignons Huidverzorgings Studio "Esthique" Puttenweg 114 Ysselsteyn Tel 0478 579639 Wegens uitbreiding van onze cbampignonkwekerij zijn wij op korte termijn op zoek naar: Fulltime medewerker machinale oogst -wij bieden een afwisselende baan met alle voorkomende werkzaamheden in onze champignonkwekerij -goede en enthousiaste en flexibele inzet -ervaring is een pre -mogelijkheden voor verantwoordelijk heden binnen het teelt proces -salaris volgens CAO paddestoelen Parttime oogstmedewerker machinaal -alle voorkomende werkzaamheden bij het machinaal oogsten van champignons -ongeveer 20 uur per week -enthousiaste en flexibele inzet -salaris volgens CAO paddestoelen Heb je interesse of voor meer infromatie neem dan contact op met: Smits Champignons BV Puttenweg 80 5813 BD Ysselsteyn Tel. 0478-541574 of 06-54215961 HUlDVERZORG/fyj^ Definitief van uw overbeharinq af? Bij vrouwen voor bijvoorbeeld benen, oksel en bikinilijn, bij mannen bv voor rug en borst. Met de IPL methode: veilig, effectief én betaalbaar. Maak nu een afspraak en ontvang nog eens 25% extra korting over de eerste 3 behandelingen. Permanente Make-up Blijvende wenkbrauwen, eyeliner of lipliner? Maak nu nog een afspraak en U bent klaar voor de vakantie! Mededeling huisartsenpraktijk "De Wildenberg" Van maandag 30 april as tlm vrijdag 4 mei zullen dokter Keijzer en dokter Keijzer-Bors afwezig zijn wegens vakantie. Tijdens deze dagen zal de praktijk normaal geopend zijn, behalve op 30 april Voorhangende'gevallen wordt u door de assistente zonodig doorverwezen naar de huisartsen in Venray. Met dank voor uw begrip. Dokter Keijzer en dokter Keijzer-Bors

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 13