Mededeling huisartsenpraktijk "De Wildenberg" Afscheid van dokter Schreurs, Icoop SEUREN INTRODUCE - TOERNOOI 6 MEI 2007 j Op 6-5-2007 wordt het jaarlijkse introducé-toernooi gehouden. Hiervoor kan jij je opgeven tot 29-4-2007 via onze site www.vsselstevn.com/tvv of middeis de inschrijfkaarten in ons clubgebouw. Het inschrijfgeld bedraagt 2,00 Euro p.p. De organisatie van dit toernooi heeft Leon Nijssen 0478- 545013 (samen met Math Heetkamp 0478-541225) Je kunt je opgeven met een vaste partner naar keuze. De partner hoeft geen lid te zijn van onze vereniging (mag wel). Er wordt gespeeld in poules van 4 koppels en er worden 3 wedstrijden gespeeld, (of de opgave maakt een andere indeling noodzakelijk) Om gelijkwaardige poules te kunnen indelen vragen wij jullie om een eerlijke opgave van de speelsterkte. Iedere poulewinnaar neemt aan de prijsuitreiking deel. Bij gelijke standen kunnen meerdere poulewinnaars worden aangewezen. KNLTB-competitie twee tips voor de aanvoerders Kijk bij uitwedstrijden eerst op 'mijn knltb' naar de gegevens van de uitwedstrijd. Soms wijken bijvoorbeeld de aanvangstijdstippen enigszins af van hetgeen je gewend bent. In de competitiemap zit een A-4 met 'Wegwijzer voor de aanvoerders', waarin op het inloggen bij 'mijn knltb' wordt ingegaan. Verder aandacht gevraagd voor de ploegopstellingen. De volgorde van dubbelpartijen en enkelpartijen is altijd op volgorde van afnemende speelsterkte. Speiers met dezelfde speelsterkte worden geacht van gelijke sterkte te zijn. Bij dubbels wordt de speelsterkte bepaald door optelling van de speelsterktes van de afzonderlijke partners. Kijk voor het maken van de opstelling dus altijd op de pasjes en neem hiermee geen onnodige risico's. Kantinedienst 21 april Annelies vd Wegen poetsen 25 april Elly Claessens (timm.weq) Door Janssen MOEDERDAGBRUNCH Zondag 13 mei aanvang 11.30 uur Volwassen 17,75 p.p. Kinderen van 0-3 jaar gratis 4-6 jaar 7,50 7-9 jaar 9,75 10-12 jaar 12,50 Reserveer tijdig om teleurstellen te voorkomen Partycentrum Roelanzia Lovinckplein 2 0478-541221 Ysselsteyn wvvvv.Roelanzia.nl Hoewel ons dorp en onze praktijk aantrekkelijk genoeg is om zich te willen vestigen als medewerker en toekomstig opvolger is het dokter Schreurs te zwaar gevallen om daarmee afscheid te moeten nemen van zijn geboortegrond in Zuid-Limburg. Voor onze praktijk is dat erg jammer want we hebben dokter Schreurs vanaf september 2006 leren kennen als een prettige en vakbekwame huisarts met een goed oog voor de noden en belangen van onze patiënten. Wij wensen hem veel succes in zijn verdere loopbaan. Apotheekhoudende huisartsenpraktijk de Wildenberg rf

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 13