Uitslag Nederlandse Kampioenschappen 31 maart in Odiliapeel Imke Versteegen Kim Voermans solojun. Vrije klasse solo jun. Vrije klasse 428 pnt. 1 plaats promotie 425 pnt. 2° plaats promotie PEELDANCEBS Kimberley Xhofleer solojun. Sportklasse NEDERLANDS KAMPIOEN 480 pnt. lc plaats Linsey Xhofleer Silver Stars Funky Stars Magic Star's solojun. Sportklasse garde jun. Vrije klasse garde jun. Vrije klasse show modern. Vrije klasse 403 pnt. 2e plaats 451 pnt. 6e plaats 427 pnt. 1° plaats 399 pnt. 5e plaats Iedereen hartelijk gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Kimberley Xhofleer werd le en kreeg daarmee de titel NEDERLANDS KAMPIOEN, solo junioren sportklasse. Zij is ook gekwalificeerd voor de Europese Kampioensschappen op 28 en 29 april in Frankfurt. Kimberley geweldig gedaan. Wij zijn trots op jou en jouw trainster Jolanda Poels. Ook lmke Versteegen en Kim Voermans hebben het fantastisch gedaan. Zij zijn gepromoveerd naar de sportklasse en zij gingen met een prachtige beker naar huis. De Silver Stars kwamen uit tegen nog 7 andere gardes en behaalden een le plaats. Meiden heel mooi gedaan en ga zo door. Uitslae Nederlandse Kampioenschappen 1 april in Odiliapeel Marleen Alders Ellen Zanders Loes Poels Dancing Stars Duo "Diamantroof" solo Hoofdklasse Sport solo Hoofdeklasse Sport solo Hoofdeklasse Sport Garde Hoofdklasse Sport 467 pnt. 5C plaats 463 pnt. 6e plaats 456 pnt. 8C plaats 474 pnt. 2e plaats Show duo Jeugdklasse Sport 432 pnt. 5e plaats Meiden allemaal hartelijk gefeliciteerd met de behaalde plaatsen. Wij zijn op zoek naar nieuwe leden voor garde dans en show dans. In de week van 16 april, zijn ei dinsdag-, woensdag-, en donderdag-avond proeftrainingen. Als je belangstelling hebt, kom dan vrijblijvend een kijkje nemen of bel voor informatie. Tel. 541414 Marian Poels of 541379 Bertinie Gielens. Tot ziens Bestuur, trainsters en leden dansvereniging de Peeldancers. A Jongens en meisjes vanaf 6 jaar tennissen bij TVYM >4^ |ft TV Ysselsteyn heeft je veel te bieden iSA'jj* - Bal- en slagvaardigheidslessen voor de jongste jeugd van 6 t/m 10 jaar - Tennislessen door een gediplomeerde trainer - Wekelijkse onderlinge maan-of dinsdagavondcompetitie - Uitwisselingen, toernooien en competities Kom naar de gratis kennismakingsles op zaterdag 14 april van 11.00 tot 12.00 uur! Wil je meer informatie over de kennismakingsles of over onze vereniging bel Paul Litjens,. Tel: 0478-541932 of mail paullitjens@home.nl rsansTcYN

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 8