Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 14 6 april 2007 rz--f Van de parochie Johannes 20,1-9 Op dc eerste dag van de week ging Maria van Magdala, in alle vroegte, terwijl het nog donker was, naar het graf en zag dat de steen voor de opening van het graf was weggehaald. IJlings liep ze naar Simon Petrus en de andere leerling, die van wie Jezus hield. 'Ze hebben de Heer uit het graf gehaald', zei ze. 'Wisten we maar waar ze Hein hebben neergelegd!' Daarop gingen Petrus en de andere leerling op weg naar het graf. Ijlings liepen de twee er samen naartoe, maar de andere leerling liep harder dan Petrus en kwam het eerst bij het graf aan. Hij wierp er een blik in en zag dat de linnen doeken er nog lagen. Maar hij ging niet naar binnen. Toen kwam ook Simon Petrus, na hem, bij het graf aan en ging meteen naar binnen. Hij zag hoe de doeken er nog lagen, maar ook hoe de doek die zijn hoofd had bedekt, niet bij de andere doeken lag: hij was opgerold en lag helemaal apart. Toen pas ging ook de andere leerling, die het eerst bij het graf was aangekomen, naar binnen. Hij zag cn kwam tot geloof. Ze wisten toen nog niet wat de Schrift zei: dat Hij uit de doden móést opstaan. Zat. 7 april 20.00 u. Zon. 8 april 9.30 u. Di. 10 april 19.00 u. Misintenties van 7 april t/m 13 april (Vivace Dames) PAASWAKE, gezameüjke viering met het gehele cluster Jaardienst overleden ouders Willems-Spreeuwenberg en kinderen; Harrie Jenniskens en Maria Arts; Jaardienst Albert Peeters en Gerarda Ewals; Overleden ouders Tien en Marie Hendriks-Fleurkens en kleinzoon Sijf Roos; Nelly Kleuskens-vd. Ven, Marinus van Dijck en Truus Kleuskens-Franssen; Nellie Philipsen-Janssen vanwege haar verjaardag (Vivace Gemengd) HOOGFEEST VAN PASEN Voor het welzijn van onze parochie Gen'it Philipscn en voor de overledenen van de familie Philipsen Misdienaars: Zat. 20.00 u. Paaswake: Ron, Janneke, Niels, Mike, Kevin.v.M., Stef L.. Kevin v.H. Zon. 9.30 u. Kevin v.M., Stef 1. Kevin v.H., Ron Di. 19.00 u. Niels en Mike Vanaf Paaszaterdag kan er bij onze koster Jan van Gassel na de H. Mis wijwater opgehaald worden. Voor degene die op Paaszaterdag rond 18.00 uur graag de H. Communie thuis willen ontvangenkunnen hiervoor contakt op nemen met onze koster tel. 542039. Wij wensen u allen fijne Paasdagen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1