Lessen Maascourt starten op woensdag 11 vrijdag 13 april -4 Megqie van Knippenberg van tennisschool Maascourt gaat komende week beginnen met het geven van de eerste lessen. Het is erg moeilijk om aan ieders wensen te voldoen, maar uiteraard doet ze er alles aan om de indeling zo goed mogelijk te maken. In het geval je met meer mensen in een groep zit dan gevraagd, wordt dtt uiteraard in de kosten verrekend. Elke deelnemer krijgt nog telefonisch bericht of via de mail, Tijdens de eerste les zal Meggie de data, telefoonnummers ed uitdelen. JUNIOREN Maandag/dinsdag competitie We zijn druk bezig met het maken van de indeling. Deze competitie en ook de bal- en slagvaardigheidslessen van Kristel starten op maandag 16 en dinsdag 17 april, De indelingen staan volgende week vermeld in het YNB. Kennismakingsles Op zaterdag 14 april is er van 11.00 uur tot 12.00 uur een GRATIS kennismakingsles voor kinderen VsBfilstSUfl die graag kennis willen maken met de tennissport. Ken je iemand uit je omgeving die hier a belangstelling voor heeft? Vertel het ...want nu is het dè kans om kannis te maken met de tennissport Diegene die het graag wil, moet zich wel even aanmelden bij Paul Litjens (541932) of mailen naar paullitjens@home.nl. Aanmelden kan tot en met vrijdag 13 april. SENIOREN Kantinediensten en poetsbeurten ieder krijgt via de mail het schema toegestuurd van de kantinediensten en poetsbeurten. In het geval je geen bericht hebt ontvangen en we! bereikbaar bent via de mail, geeft het dan even door aan tdwit@home.nl. Diegene die geen internet heeft, krijgt de lijst thuisbezorgd. Voor alle duidelijkheid zullen ook de diensten wekelijks vermeldt worden in het YNB. Vegen banen Op dit moment hebben we de mos- en algengroei goed onder controle. Om dit zo te houden is het erg belangrijk dat we niet alleen het speelveld na afloop van een wedstrijd vegen, maar de héle baan. Als iedereen hier goed op let, blijven de banen er goed uitzien. Zaterdag 7 april start van de voorjaarscompetitie KNLTB 2007 Op zaterdag start de competitie met de volgende wedstrijden: De Geer 1 (Beugen) - Gemengd 1 13.00 Blerick 2 - Heren 18+1 13.00 Heren 18+2 - Van Horne(Weert) 1 13.00 Heren 35+1 - Rodhe (Venray) 5 13.00 Volgende week vrijdag starten ook de andere 6 teams op vrijdag, zondag en dinsdag. Iedere speler kan zijn eigen wedstrijdpoule en uitslagen volgen door op vww.ysselsteyn.com/tyy op de homepage of het tabblad 'Competitie' Voorjaarscompetitie te klikken op het eigen poulenummer, ledereen heel veel succes gewenst. Piet Litjens toernooi Afgelopen zondag is het jaarlijks terugkerend Piet Litjens toernooi gehouden. Het was het eerste toernooi van het seizoen. De banen lagen er weer uitstekend bij, de kantine was helemaal in orde en de organisatie was helemaal ok. Onder de stralende zon en met maar liefst 72 deelnemers was het een gezellig toernooi met mooie wedstrijden. De Piet Litjens wisseltrofee werd bij de heren gewonnen door Peter Paul Koonings en bij de dames door Miranda de Wit. Allebei van harte gefeleciteerd. De poulewinnaars: A Diny Pouwels J Wim de Wit B Riek Heidens en Riet Koopmans K Jean Peeters en José Jaspers C Fun Emonts L Renate Peeters D Theo Jenneskens M Lieny Tonnaer E Miranda de Wit N Janneke Jenniskens F G Mariëlle Arts 0 Jelle van Hees en Rik Litjens Ton Swinkeis P Jan van Veqchel en Leon Nijssen H Mariëlle van Meijel Q Peter Paul Koonings 1 Math Janssen R Herman Janssen Alle winnaars van harte proficiat!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 12