f CRESCENDO Peuterspeelzaal "De Calimero's" Collecte Jantje Beton Ondanks dat de collecte voor Jantje Beton net na de Week van de Goede Doelen gehouden is, heeft ze toch het mooie bedrag van 626 Euro opgebracht. Dit geeft wel aan dal Ysselsteyn zijn peuters niet in de steek laat. De helft van dit bedrag (313 Euro) is namelijk voor onze eigen Peuterspeelzaal. Net als Jantje Beton zullen ook wij dit geld goed besteden. Omdat het ook voor ons steeds moeilijker wordt deze collecte te organiseren en gezien het succes van dc Week van de Goede Doelen, zullen we ons gaan beraden wat de mogelijkheden zijn om ons daarbij aan te sluiten. Namens dc Peuterspeelzaal willen we in ieder geval voor dit jaar weer alle collectanten bedanken voor hun inzet en alle gevers van harte bedanken voor hun bijdrage. Compoundteam Ons Genoegen prolongeert! Ned.titel Op het Ned. Kampioenschap handboogschieten voor teams te Middelbeers wist het team van Ons Genoegen de titel voor het 2° jaar op rij naar Ysselsteyn te halen. Het 4-tal Michel Camps, Mark Poels, Bas Tonnaer en Johan van Dongen versloeg in de finale het team van Rozenjacht uit. Baarschot met een score van 255 tegen 253 punten. HBS Alraere werd 3\ In Ysselsteyn streden de teams in de recurveklasse om de titel. Ook hier was het team van Rozenjacht uit Baarschot een van de favorieten met in het team o.a. oud-Ons Genoegenlid en ex Ned.Kampioen Berny Camps en meervoudig kampioen Wietse van Alten. Zij gingen dan ook voortvarend van start en hadden half-wedstrijd na 30 pijlen een voorsprong op het team van Willem 3 uit Boekei van maar liefst 21 punten. De mannen uit Boekei met o.a. Henk Vogels en Hennie v.d.Boogaard, vorige week nog aktief op het w.k. in Turkeye in het team, gaven de moed niet op en knokten zich flink terug. Na 60 pijlen was hun achterstand geslonken naar 5 punten en was er weer volop hoop. Nadat heide de kwart- en halve finale winnend hadden afgesloten ontmoeten zc elkaar weer in de finale. Willem 3 was in de winning-mood en sloot de strijd over 3 serie's van 3 pijlen zeer sterk af en met een eindscore van 260 tegen 258 ging de titel wederom naar Boekei. HKS uit Zoetermeer werd 3e door een hogere score dan het team van DVS uit Rosmalen. Het thuisschietende team van gastheer Ons Genoegen niet in de sterkste opstelling, behaalde een verdienstelijke 5C plaats in dit sterke deelnemersveld. Zij misten o.a. Ned Kampioen Ron v.d.Hoffdie ervoor gekozen heeft om dit kampioenschap niet te laten kruisen met de voorbereiding op "het buitenseizoen waarin dit jaar al de limieten voor de O.S moeten worden geschoten. De selectie heeft al een trainingsweek in het zuiden achter de rug en vertrekt deze week naar Korea voor de eerste wereldbekerwedstrijd. Zanggroep Schone Schijn A.s. vrijdag 30 maart is onze jaarlijkse feestavond. Alle leden met hun partners zijn hiervoor uitgenodigd. Aanvang 20.00 uur in de Smelehof, Willen alle leden in tenue komen i.v.m. het maken van een groepsfoto. ToneelöBÜIHSZEl ToneelEHE™™ EXTRA LEDENVERGADERING!!! - Noteer alvast in je agenda: Op maandag 23 apri! zal er om 20:00 uur een extra ledenvergadering plaats vinden in gemeenschapshuis de Smelehof. Een persoonlijke uitnodiging en agenda volgt nog. Het bestuur. Spaarkas "Mien Gleuf' Spaarkas "Mien Gleuf'houdt de jaarlijkse feestavond op vrijdag 6 april. Aanvang 20.00 uur. Opgave aan de bar bij Mia of flans. Psulsnpotfïool vdc

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6