Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad -1 - - Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 12 23 maart 2007 Van de parochie Lucas 1,26-38 'Dit heeft de Heer voor mij gedaan, toen Hij zich mijn lot aantrok en mijn smaad onder de mensen wegnam.'In de zesde maand werd de enge) Gabriël door God gezonden naar een stad in Galilea, met de naam Nazaret, naar een maagd die verloofd was met een man genaamd Jozef, die uit het huis van David stamde; haar naam was Maria. De engel trad bij haar binnen en zei: 'Verheug u, begenadigde, de Heer is met u.' Zij raakte geheel in verwarring door wat hij zei en vroeg zich af wat deze 1 begroeting te betekenen had. Maar de engel zei: 'Schrik niet, Maria, u hebt genade gevonden bij God. U zult zwanger worden en een zoon baren, die u de naam Jezus moet geven. Hij zal een groot man zijn, en Zoon van de Allerhoogste worden genoemd. God, de Heer, zal Hem de troon van zijn vader David geven. Hij zal eeuwig koning zijn over het huis van Jakob, en aan zijn koningschap zal geen einde komen.' 'Maar hoe moet dat dan?' zei Maria tegen de engel. 'Ik heb geen omgang met een man.' De engel antwoordde haar: 'Heilige Geest zal op u komen en kracht van de Allerhoogste zal u overdekken. Daarom zal het kind heilig genoemd worden, Zoon van God. Bovendien, ook Elisabet, uw verwante, is op haar oude dag zwanger van een zoon; zij werd onvruchtbaar genoemd, maar zij is al in haar zesde maand. Want voor God is niets onmogelijk.' Toen zei Maria: 'Ik ben de dienares van de Heer; laat met mij gebeuren wat u gezegd hebt.' Toen ging de engel van haar weg. Zat. 24 mrt. 19.15 u. Di. 27 mrt. 19.00 u. Misintenties van 24 maart tAn 30 maart (Ouderenkoor) Jaardienst Jeu en Ida Keijsers-Smeets; Ouders van Dijck-Wismans; ouders Pouwels-Voesten en overleden familie; Jaardienst Martinus Xrts en echtgenote Maria Janssen; Lei Philipsen vanwege zijn verjaardag; Frans Bouwmeister vanwege zijn verjaardag; Thei Arts van de Smele Brothers en het ouderenkoor voor het welzijn van onze parochie Misdienaars: Zat. 19.15 u. Niels en Kevin v.H. Di. 19.00 u. Stef L. en Janneke a.s. Zondag wordt er om 13.30 uur in onze kerk gedoopt Isa Janssen van de Dopheide 48 De H. Missen op dinsdag blijven om 19.00 uur. Er wordt dinsdagavond altijd een H. Mis opgedragen, ook al is er die dag een andere H. Mis geweest. Voor al Uw misintenties, ook voor een Huwelijk-Jubilea of Uitvaartdienst dient U als eerste contakt op te nemen met Peter van Soest Tel: 542208. l "Ui V r T.T - O» -v'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1