a JUNIOREN ledereen heeft deze week de envelop ontvangen met daarin allerlei informatie. Wil je mee doen aan de maandag/dinsdag competitie of doe je mee met de bal- en slagvaardigheidslessen? Lever dan vóór 20 maart het opgaveformulier in bij Paul Litjens, Timmermannsweg 19. Als we geen inschrijving ontvangen, dan gaan we er van uit dat je niet mee doet. Noteer ook alvast woensdag 4 Vsselsteyn aPri! in je agenda. We spelen op die dag het openingstoernooi. Piet Lltiens toernooi Traditiegetrouw starten wij op 1 april het buitenseizoen met het Piet. Litjens Toernooi. Het Piet Litjens toernooi is een dagtoernooi en geschikt voor aile speeisterktes (dus ook voor beginnende tennissers) waar het plezier aan de sport en de gezelligheid voorop staat, geheel volgens de gedachte en te- herinnering van medeoprichter een erelid Piet Litjens. Wij spelen in poules van 4 personen van gelijkwaardig speelsterkte. Als de opgave het noodzakelijk maakt kunnen ook gemende poules ingedeeld worden. De speeltijden richten zich naar het aantal spelers die zich hebben opgegeven. Er bestaat de mogelijkheid om ais verhindering op te geven: Niet voor de middag (voor 13.30 uur) of niet na de middag (na 13.30 uur) Het inschrijfgeld bedraagt 2.- Euro en is voor aanvang van de eerste wedstrijd te voldoen bij de wedstrijdleiding. De inschriiving sluit op 25 maart 24.00 uur. U wordt verzocht om zo veel mogelijk per e-maii in te schrijven onder: ktvoiot@wanadoo.nl Voor de leden welke niet over internet beschikken liggen in het clubgebouw inschrijfkaarten welke u in de brievenbus in de kantine kunt inleveren. Voor vragen kunt u beilen met Kalle Voigt0478-545008. De tombola, die niet is Doorgegaan tijdens de jaarvergadering, zal na de prijsuitreiking plaatsvinden. Obliqatietrekking Tijdens onze jaarvergadering op 9 maart heeft de obligatietrekking plaatsgevonden. Alle obligaties met eindcijfer 0 kunnen worden ingeleverd bij Gerard Spreeuwenberg, Kerkweg 30, telefoon 542069. Piramide 2007 Het piramide systeem is een soort onderlinge competitie waar u in poules speelt tegen medestrijders om promotie of degradatie. Het zijn wedstrijden van een uur met een doorlopende telling dus geen sets Omdat de poules 5-6 spelersop sterkte worden ingedeeld kunnen zich ook speler opgeven welke net de basis van het spei kennen. Het reglement zal samen met de poule indeling worden opgehangen in de gang van het clubgebouw. De eerste spelperiode is van 7 april t/m 2 juni 2007 en voor deze periode kunt u zich opgeven van 9 maart t/m 1 april 2007. Voor vragen en opgave kunt u contact opnemen met: Jolanda Swinkels, tel. 0478 542011 of e-maii ton.iolanda.swinkeishome.nl Tennislessen 2007 bij TVY j Voor iedereen die met de tennissport wil beginnen is het nemen van les een belangrijke stap om veel plezier aan deze sport te beleven. Maar ook voor spelers van gevorderd niveau is het. nemen van tennisles de beste mogelijkheid om zijn speelsterkte te verbeteren en blessures te voorkomen. In de tweede week van april wordt op de onze tennisbanen gestart met geven van tennisles. De lessen worden gegeven door Meggie van Knippenberg van tennisschool Maascourt. Als u vragen heeft over de lessen kunt u contact opnemen met: Kalle Voigt, tel.: 0478-545008 of email ktvoiQt@wanadoo.nl. De inschrijfformulieren kunt u bij Kalle Voigt opvragen of op onze site vinden www.vsselstevn.com/tvy Annie Jansen-van de Pas voortaan Erelid TV Ysselsteyn In haar 28 jaar bestaan is het pas de tweede keer dat de vereniging deze eretitel toekent. Kijkende naar wat Annie voor TV Ysselsteyn heeft betekend, is het meer dan verdiend. Vanaf medio 1988 zat zij als penningmeester in het bestuur. Annie was meer dan 18 jaar bestuurslid van tennisvereniging Ysselsteyn. Haar afscheid als bestuurslid stond op de agenda van de jaarlijkse ledenvergadering, maar toch kwam de benoeming tot erelid zeer onverwacht. Wat bijzonder is, is dat zij gedurende nagenoeg haar hele vrijwilligersperiode voor TV Ysselsteyn twee functies tegelijkertijd vervulde. Jareniang was Annie verantwoordelijk voor de administratie van de in- en uitgaande geldstromen. Vanaf 1991 kwam daar het beheer van het eerste clubgebouw bij. Daar had zij tot aan 1997 de verantwoordelijkheid voor de inkoop, financiën, poetsbeurten en bardiensten. Het belang van TV Ysselsteyn stond daarbij voorop. Jarenlang was zij'het boegbeeld van de kantine van TV Ysselsteyn. Mede door haar bijdrage, en niet te vergeten de bijdrage van haar man Herman, is de club gegroeid tot een vereniging die niet meer is weg te denken uit de Ysselsteynse gemeenschap, Tijdens de jaarvergadering stond het afscheid van Annie ais bestuurslid op de agenda. Na een aantal terugblikken en algemene dankwoorden werd zij uiteindelijk met een gedicht benoemt tot Erelid. Ais dank kreeg zij een kristallen plaquette. Annie was totaal verrast, zo bleek uit haar dankwoord. De verrassing werd die avond nog groter toen haar eigen zanggroep 'Schone Schijn' haar met verschillende mooie nummers in het zonnetje kwam zetten,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 11