I JprZllE Puberteit Donderdag 15 maart zal Hetty Reijnders-Gerrits van Gerrits-coaching een workshop verzorgen rondom: PUBERTEIT Tijdens deze avond zullen de volgende vragen centraal staan: Wat gebeurt er in de puberteit Wat heeft de puber nodig van zijn ouders Hoe blijft u op een fijne manier met uw puber in contact Na deze avond begrijpt u uw kind beter. Daarnaast krijgt u waardevolle tips aangereikt. Dit alles met als doel: een optimale ontwikkeling en een prettige sfeer thuis! De avond wordt gehouden in Dancing Pilot, aanvang 20.00 uur. Paasdecoratie Pasen is weer in aantocht. Nu kunt u onder leiding van Ien Vissers een mooie paasdecoratie maken De kosten hiervoor zijn 15,00. Ien zal voor alle materialen zorgen. U kunt zich opgeven voor dinsdagmiddag 27 maart om 13.00 uur of woensdagavond 28 maart om 19.30 uur. Een foto van het voorbeeld kunt u zien op onze website www.dorpenvenray.nl en dan naar Zij Actief. De middag en avond worden gehouden bij Ien Vissers Timmermannsweg 108. Je kunt je hiervoor opgeven tot 20 maart bij Marian Bartray tel. 541264. Excursie Moskee Op 10 en 17 april is de excursie naar de Moskee in Venray. Op de jaarvergadering hebt u zich al op kunnen geven. De datum 10 april is vol, maar op 17 april zijn nog enkele plaatsen vrij. De kosten van deze excursie zijn 2,00. Wie interesse heeft om hier naartoe te gaan kan zich nog opgeven bij Toos Arts tel. 541544 tot 13 maart. Bijeenkomst Synthese Maandag 19 maart aanvang 19.30 uur houdt mantelzorg van Synthese een bijeenkomst in "De Kemphaan" Kennedyplein 1 te Venray een informatie avond over Hospice Zenit en Vrijwillige Palliatieve Terminale Zorg (VTPZ). Mevr. C. v. Deurzen en dhr. W. Roovers zullen u nadere informatie verstrekken over de taken en werkzaamheden welke men verricht t.b.v. mensen in hun laatste levensfase. Iedereen is van harte welkom om deze avond bij te wonen. Aanmelden vooraf is nodig. Dit kunt u doen bij Synthese Bergen tel. 0485 348080. Bedankt Wij willen de leden bedanken voor de spontane reactie die we kregen bij onze oproep voor hulp bij activiteiten. Alle leden die hebben gereageerd zullen worden benaderd als uw hulp nodig is. Stichting Jera on Air is op zoek naar dekens/lakens die we kunnen gebruiken voor de aankleding van het festivaiterrein. Heeft u nog gele, zwarte of witte lakens/dekens liggen waar u niets meer mee doet en wel beschikbaar wilt stellen voor JERA ON AIR'07, dan kunt u contact zoeken via onderstaand adres. Bedankt! Email: joss_artss89@hotmai|,cpm Tel06-55592749 VRIJWILLIGERS GEZOCHT!! Nog ruim 2,5 maand en dan is het weer zover. Het programma voor Jera On Air 2007 is rond en ook organisatorisch staat alles op de rails. Maar in de laatste dagen voor het festival en de dag van het festival zelf kunnen wij niet zonder een groep vrijwilligers. Met deze groep vrijwilligers wordt het terrein opgebouwd en aangekleed. Ook op de dag zelf hebben we veel hulp nodig bij het draaien van bardiensten, beveiliging, bonnenverkoop etc. Natuurlijk is de day-after ook niet geheel onbelangrijk want dan moet alles weer opgeruimd en teruggebracht worden. Omdat wij altijd gemotiveerde vrijwilligers kunnen gebruiken, willen wij bij deze een oproep doen aan iedereen die ons festival wil steunen door te komen helpen. Heb je dus interesse om mee te helpen geef je dan nu op. Mail hiervoor naar bestuur@jera70.nl p.s. vrijwilligers van de Jera en overige vrijwilligers die vorig jaar ook hebben geholpen hoeven niet te reageren zij worden persoonlijk benaderd. i.imburq "^k Zn m/y

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 7