Ysselsteyes Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 10 9 maart 2007 Van de parochie Lucas 13,1-9 Er kwamen er mensen bij Jezus met het bericht over dc Galileeers van wie Pilatus liet bloed met dat van hun offerdieren had vermengd. Hij zei daarop: 'Denkt u dat deze Galileeers grotere zondaars zijn geweest dan alle andere Galileeers, omdat hun dit is overkomen? Geen sprake van. Maar als u zich niet bekeert, zult u allemaal, net als zij. omkomen. Of die achttien die gedood werden toen de Siloam-toren instortte, denkt u dat zij schuldiger zijn geweest dan alle andere inwoners van Jeruzalem? Geen sprake van. Maar als u zich niet bekeert, zult u allemaal, net als zij, omkomen.' Hij vertelde deze gelijkenis: 'Iemand had in zijn wijngaard een vijgenboom staan. Hij kwam kijken of er vruchten aan zaten, maar vond er geen. Toen zei hij tegen de wijngaardenier: "Dit is nu al het derde jaar dat ik kom kijken of er aan deze vijgenboom vruchten zitten, en er geen vind. Hak hem maar om. Waarom zou hij de grond nog verder in beslag nemen?" De wijngaardenier antwoordde: "Mijnheer, laat hem dit jaar nog staan, zodat ik de grond eromheen kan omspitten en bemesten. Wie weet draagt hij dan volgend jaar vnicht. Zo niet, hak hem dan maar om." Zal. lOmrt. 19.15 u. Di. 13 mrt. 19.00 u. Misintenties van 10 maart t/m 16 maart (Eige Wijsjes) Kinderwoorddienst voor de kinderen van groep 5 t/m 8 Pater Eelco Steneker en broer Joop; overleden familie Vogels-Jeurissen; Pastoor Spreeuwenberg en overleden familie Spreeuwenberg-Verlinden; Jaardienst Willem Spreeuwenberg en Maria Vervoort; Gerard Fleurkens en overleden familie Fleurkens-van Staveren; Jozefien Sanders-van Otterdijk vanwege haar verjaardag; Overleden ouders Geurts-Peeters Piet en Martien Kuijpers en voor Jan Bos Misdienaars: Zat. 19.15 u. Ron en Kevin Di. 19.00 u. Niels en Kevin v.H. Allemaal hartelijk dank voor jullie bijdrage voor de vastenaktie. Voor mensen die hun bijdrage nog graag per bank willen overmaken kunnen dit doen via onderstaand bankrekeningnummer: 1281.32.841 t.n.v.Parochie H.Oda onder vermelding van Vastenaktie Marjo. VASTENACTIE STEUNT STICHTING MULLA1. De jaarlijkse Vastenaktie in ons Dekenaat is voor een belangrijk deel gewijd aan steun voor het district Mullai op Sri Lanka. De kleine Tamil gemeenschap in Venray heeft al vaak gewezen op het feit dat juist dit district enorm heeft geleden van de Tsunami, nu ruim 2 jaar geleden. Bovendien is dit district op dit moment oorlogsgebied. Met name de kinderen daar hebben dringend hulp nodig. De MOV commissie organiseert samen met deze stichting Mullai een speciale voorlichtingsavond en wel op. DONDERDAG 15 MAART A.S. Vanaf 19.30 uur bent u van harte welkom Bij Dansschool Janssen tegenover het Gemeentehuis. De toegang is GRATIS en u krijgt ook nog eens GRATIS een kopje koffie of thee. Voor een muzikale omlijsting met dansen uit Sri Lanka wordt gezorgd. Voorafgaande aan de presentatie over Sri Lanka zal Wies Hamstra uit Blitterswijck een scholenproject in Noord Sulawesi toelichten. IHtb .t I u 'm,l. - lu«vjV

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1