JUNIOREN Zoals jullie wel weten start over een aantal weken weer een nieuw tennisseizoen, De komende week krijgen jullie allemaal een brief met allerlei informatie die we graag aan jullie willen vertellen. Ook zijn we bezig met net oprichten van een WhoZnext team, speciaal voor de jongeren van 14 t/m 21 jaar. Wat dit precies inhoudt hoor je binnenkort wel. We gaan er in elk geval weer een mooie tijd van maken met z'n allen. Noteer alvast woensdag 4 april in je agenda. We spelen op die dag het openingstoernooi. Piet Litiens toernooi Traditiegetrouw starten wij op 1 april het buitenseizoen met het Piet Litjens Toernooi. Het Piet Litjens toernooi is een dagtoernooi en geschikt voor alle speelsterktes (dus ook voor beginnende tennissers) waar het plezier aan de sport en de gezelligheid voorop staat, geheel volgens de gedachte en ter herinnerinq van medeoprichter een erelid Piet Litjens. Wij spelen in poules van 4 personen van gelijkwaardig speelsterkte. Als de opgave het noodzakelijk maakt kunnen ook gemende poules ingedeeld worden. De speeltijden richten zich naar het aantal spelers die zich hebben opgegeven. Er bestaat de mogelijkheid om als verhindering op te geven: Niet voor de middag (voor 13.30 uur) of niet na de middag (na 13.30 uur) Het inschrijfqeld bedraagt 2.- Euro en is voor aanvang van de eerste wedstrijd te voldoen bij de wedstrijdleiding. De inschrijving start op 9 maart (jaarvergadering) en sluit op 25 maart 24.00 uur. wordt verzocht orn zo veel mogelijk per e-mail in te schrijven onder: ktvoiatQwanadoo.nl Voor de leden welke met over internet beschikken liggen in het clubgebouw inschrijfkaarten welke u in de brievenbus in de kantine kunt inleveren. Voor vragen kunt u bellen met Kalle Voigt0478-545008 Piramide 2007 t Het piramide systeem is een soort onderlinge competitie waar u in poules speelt tegen medestrijders om promotie of degradatie. Het zijn wedstrijden van een uur met een doorlopende telling dus geen sets )- Omdat de poules 5-6 spelersop sterkte worden ingedeeld kunnen zich ook speler opgeven welke net de basis van het spel kennen. Het reglement zal samen met de poule indeling worden opgehangen in de gang van het De eerste spelperiode is van 7 april t/m 2 juni 2007 en voor deze periode kunt u zich opgeven van 9 maart t/m 1 april 2007. Voor vragen en opgave kunt u contact opnemen met: Jolanda Swinkels, tel. 0478-542011 of e-mail ton.jolanda.swinkeishome.nl Tennislessen 2007 bij TVY Voor iedereen die met de tennissport wil beginnen is het nemen van les een belangrijke stap cm veel plezier aan deze sport te beleven. Maar ook voor spelers van gevorderd niveau is het nemen van tennisles de beste mogelijkheid om zijn speelsterkte te verbeteren en blessures te voorkomen. In de tweede week. van april wordt op de onze tennisbanen gestart met geven van tennisles. De lessen worden gegeven door Meggie van Knippenberg van tennisschool Maascourt. Als u vragen heeft over de lessen kunt u contact opnemen met: Kalle Voigt, tel.: 0478-545008 of email ktvoiat@wanadoo.nl. De inschrijfformulieren kunt u bij Kalle Voigt opvragen of op onze site vinden - De eerste zondag van maart is traditioneel de start van het wegseizoen. Na TOURCLUBeen hele week slecht weer scheen zondagmorgen het zonnetje volop. Maar mtlMJE*HM—ÉHj 6M jjefst 24 renners hadden, aangelokt door het mooie weer, hun karretje van de haak genomen. We reden onder deze ideale omstandigheden een rondje zuidoost van 65 km. In het begin lekker rustig tegen het niet al te sterke briesje in en later, met dit windje in de zeilen, wal meer tempo. We kwamen diverse grote groepen van andere verenigingen en een enkeling van onze eigen club (Thijs) tegen. Als deze zondag de voorbode is van het. nieuwe seizoen staan ons nog vele lekkere kilometers te wachten. Zondag starten we nog eenmaal om 10 uur. Beste leden zorg datje erbij bent want de eerste kilometers van het jaar zijn de belangrijkste! Het bestuur wil de leden nogmaals op het hart drukken dat we in het gesponsorde tenue moeten rijden! Vrijdag 16 maart presenteren we het nieuwe tenue. We nodigen elke wielerliefhebber hiervoor uit.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 12