Groep 7/8 Vrijdag 02-mrt. Vrijdagavondgroep. Donderdag 01-mrt. Donderdagavondgroep. Film Programma van 01 mrt t/m 10 mrt. 20:00 18:30 Zaterdag 03-mrt. Catch Up!!. 20:00 Medewerkersgroepl Helpende ouders: Bart Rongen Dave Martens Donderdag 08-mrt. Donderdagavondgroep. Film Groep 5/6 Vrijdag 09-mrt. Vrijdagavondgroep. 18:30 20:00 Catch Up!: Nu iedereen weer hersteld is van een zware carnavalsperiode, vinden wij het weer tijd voor een ouderwets feestje bij OJC Jera'70. Met wie kan dat zaterdag 3 maart beter gevierd worden dan met de mannen van het Belgische Catch-up! Catch-up uit Belgie werd opgericht in 1999 door 4 vrienden uit de Antwerpse kempen. Na een muzikale zoektocht en enkele muzikanten wissels tijdens de eerste jaren, werd Catch-up een groep van vijf gedreven vrienden die slechts voor één ding leven Rock Roll Wat kan je verwachten van een avondje Catch-up!? Je krijgt een coverband waar alles kan maar door de geheel eigen stijl van de groep krijgen de nummers een eigen Catch-up (lees: gepeperde rock)-sound. Het Belgische coversucces heeft de nodige muzikale bagage en de open minded instelling die een echte coverband nodig heeft. Ze weten rock, pop, ska en ballads feilloos aan elkaar te koppelen. Door deze variatie en de onuitputtelijke energie die ze uitstralen is een fijne avond gegarandeerd. Deze heren maken van ieder optreden een feest en zorgen dat niemand stil blijft staan... De band speelt van Michael Jackson tot Blinkl 82 en van Lee Towers tot ACDC. Zelfs een rockuitvoering van "Dancing on the Ceiling" van Lionel Richie ontbreekt niet! De nummerkeuze is behoorlijk eigenwijs. Voor de band gelden er 2 criteria 1. Ze moeten het zelf graag spelen. 2. Het moet live direct aanslaan. Ons lijkt dit genoeg reden om ook aanstaande zaterdag weer naar de Jera te komen om te genieten van een lekker drankje en de prachtige muziek van Catch-up. De Entree bedraagt ook deze avond weer een schappelijke €5,- en de deuren zijn vanaf 20.00 uur geopend. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Telefoon no. 0900-8818. Studiegroep Agrarische vrouwen 20 maart a.s. is de excursie. We vertrekken om 9.00 uur bij de kerk. Afmelden voor 16 maart bij Riet Hesselmans of Elly Romme i.v.m. het eten. Wie niet aanwezig is en niet heeft afgemeld moet zelf de kosten dragen. Graag nieuw onderwerpen aanleveren voorliet volgende seizoen. Check voor meer info www.jera70.nl "SNUFFELMARKT 22 APRIL" "SNUFFELMARKT 22 APRIL"

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2