Ysselsteyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 9 2 maart 2007 Van de parochie Lucas 9,28-36 Jezus nam Petrus, Johannes en Jakobus mee en ging de berg op om te bidden. Terwijl Hij aan het bidden was, veranderde Hij van uiterlijk en werden zijn kleren stralend wit. Ineens waren er twee mannen met Hem in gesprek. Het waren Mozes en Elia, die in heerlijkheid verschenen en over zijn heengaan spraken, de voleinding van zijn leven in Jeruzalem. Petrus en de anderen waren overmand door slaap; toen ze wakker werden, zagen ze zijn heerlijkheid en de twee mannen die bij Hem stonden. Toen die weer van Hem wilden weggaan, zei Petrus tegen Jezus: 'Meester, het is maar goed dat wij hier zijn; laten wij drie hutten maken, een voor U, een voor Mozes, en een voor Elia.' Hij wist niet wat hij zei. Terwijl hij nog sprak, kwam er een wolk die hen overdekte; ze schrokken toen ze in de wolk terechtkwamen. Uit de wolk klonk een stem: 'Dit is mijn uitverkoren Zoon; luister naar Hem.' Toen de stem klonk, bleek Jezus alleen te zijn. Zij zwegen hierover en vertelden destijds aan niemand wat ze hadden gezien. Zat. 3 mrt. 19.15 u. Di. 6 mrt. 19.00 u. Misintenties van 3 maart t/m 9 maart (Vivace) Petronella van Well-Thoonen en echtgenoot; Jaardienst Mien Claessens-Zanders; Wiet v.d.Hoff vanwege zijn verjaardag; Zeswekendienst Lei Philipsen; Jaardienst Dien Kleuskens-Wijnen; Moeder Willems-Maessen vanwege haar verjaardag Geert en Nellie Deters vanwege hun verjaardag; ouders Vergeldt-Smeets Misdienaars: Zat. 19.15 u.Niels en Kevin v.H. Di. 19.00 u. Janneke en Mike U hebt allen als het goed is een nieuw clustergids ontvangen. Mocht U er per abuis geen hebben ontvangen, dan kunt u deze alsnog ophalen achter in de kerk. Anders dan in deze gids vermeldt: De H. Missen op dinsdag blijven om 19.00 uur. Er wordt dinsdagavond altijd een H. Mis opgedragen, ook al is er die dag een andere H. Mis geweest. Voor al Uw misintenties, ook voor een Huwelijk-Jubilea of Uitvaartdienst dient U als eerste contakt op te nemen met Peter van Soest Tel: 542208.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1