Yssel Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 45, nr.^ Jlrfebruari 2007 Emailadres: ynb@tiscali.nl l j. Van de parochie Zat. 24 febr. 19.15 u. Di. 27 febr. 19.00 u. Misintenties van 24 februari t/m 2 maart (Ouderenkoor) Toon Jaspers en Net Jaspers-Lenssen; Jaardienst Pastoor Hillebrandt; jaardienst Teng en Antoon Pouwels; Jaardienst Marie Derikx-Hendriks en voor Jeu Derikx; Voor de levenden en overledenen van de familie Mulder; Jaardienst Tom van Lipzig; Jaardienst Louis Arts; Frans Claessens en echtgenotes Wilhelmina en Gertruda Michels; To Peeters-Cox vanwege haar verjaardag en voor haar man Thies Peeters Familie v.d.Weijer-Martens en kinderen; jaardienst Piet Swinkels; Ouders Swinkels-Claessens en kinderen; Truus Spreeuwenberg-Philipsen vanwege haar verjaardag en voor de familie Spreeuwenberg en de familie Philipsen Misdienaars: Zat. 19.15 u. Janneke en Mike Di. 19.00 u. Kevin en Ron A.s. zondag worden er om 13.30 uur in onze kerk gedoopt: Tara Backus van de Meerselsepeel 7A en Ries Potten van de Pater Tulpstraat 20A Reïntegratie project voor jongeren zonder toekomst perspectief Ik ben heel erg blij dat ook dit jaar de Vastenactie 2007 weer aandacht besteedt aan de kinderen van Nepal! Gelukkig is er sinds april 2006 vrede in Nepal, maar... dit betekent helaas nog geen verandering in de situatie van de kinderen en jongeren die hier leven. 48% Van de bevolking is onder de 18 jaar. Child Welfare Scheme, de organisatie waar ik voor werk, heeft een 3 jarige beroepsopleiding voor jongeren vanaf 15 jaar. De jongeren die hier worden toegelaten zi jn jongeren zonder enig toekomst perspectief en afkomstig uit alle uithoeken van Nepal. In Nepal zijn er weinig tot geen mogelijkheden voor deze jongeren om hun leven weer een positieve wending te geven. In onze JYOTI Beroepsopleiding krijgen jaarlijks 40 jongeren de kans om een vak te leren, hun zelfvertrouwen te herwinnen en na 3 jaar te reintegreren als respectvol burger in de maatschappij. Alvast bedankt voor jullie aandacht en hopelijk voor een bijdrage om deze jongeren een tweede kans in hun leven te geven! Liefs, Marjo U kunt het project van Marjo steunen door uw bijdrage aan de vastenaktie. De vastenaktie doet mee aan de collectieve collecte die volgende week wordt gehouden. Donderdag of vrijdag zal de vernieuwde clustergids van de parochie bij u in de bus vallen. Deze gids is verstandig om te bewaren, hierin staan namelijk alle belangrijke info over de parochie. ■p 4 i"r r - "v

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1