Ysselsteyms Niéuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 6 9 februari 2007 Lucas 6,20-26 Hij richtte het oog op zijn leerlingen en zei: 'Gelukkig de armen, voor jullie is het koninkrijk van God. Gelukkig die nu honger hebben, jullie zullen volop te eten hebben. Gelukkig die nu huilen, jullie zullen lachen. Gelukkig zijn jullie als de mensen je haten, als ze je buitensluiten en beschimpen en je naam door het slijk halen omwille van de Mensenzoon; dans die dag van blijdschap, want, vergeet niet, in de hemel wacht jullie een rijke beloning. Hetzelfde deden hun voorvaders immers met de profeten. Maar wee jullie, rijken, je hebt je troost al binnen. Wee jullie die nu voldaan zijn, je zult honger hebben. Wee die nu lachen, jullie zullen rouwen en huilen. Wee als alle mensen lovend over je spreken. Hetzelfde deden hun voorvaders immers met de valse profeten. Misintenties van 10 februari t/m 16 februari 2007 (Eige Wijsjes) In deze H. Mis zullen de communiecantjes zich voorstellen. Overleden familie Janssen-Thielen; Grad Arts en overleden familie; Ouders Pouwels-Muijsers en overleden familie (Conbrio) Stan Pijnenborg i.v.m. zijn verjaardag jaardienst Feus Keijsers; overleden familie Bus-Meulendijks; Misdienaars: Zat. 19.15 u. Ron en Kevin Di. 19.00 u. Janneke en Niels Het opgeven van de misintenties en ook van andere diensten kunt u dagelijks hij mij (Peter van Soest) terecht. Maar als je dit persoonlijk wilt doen, kan dat ook, maar dan moet je wel even van te voren bellen, daar ik elke morgen als mij dat lukt naar het kantoor in Venrav hen. Mijn telefoonnummer is: 0478-542208 Van de parochie Zat. lOfebr. 19.15 u. Di. 13 febr. 19.00 u. Bij de uitgang van de kerk ligt weer een nieuw missieblad: Missio Wereldwijd Dit blad daagt ons uit naar de wereld te kijken met andere ogen. Neem het mee naar huis. Zo blijft u op de hoogte van onze wereldkerk. Missio Wereldwijd komt zes keer per jaar uit. Als u nu abonnee wordt, krijgt u het voor de prijs van slechts 5,00 thuis gestuurd. De bestelkaart zit in het midden van het tijdschrift.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1