Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 45, nr. 4 26 januari 2007 Van de parochie Lucas 4,21-30 Toen begon Hij hen toe te spreken: 'Vandaag is het. schriftwoord dat u gehoord hebt in vervulling gegaan.' Ze betuigden Hem allemaal hun bijval en verbaasden zich over de woorden van genade die uit zijn mond vloeiden en zeiden: 'Dat is toch de zoon van Jozef?' Hij zei tegen hen: 'U zult Mij ongetwijfeld het spreekwoord voorhouden: Dokter, genees jezelf! Doe ook hier in je vaderstad wat, naar wij hoorden, met Kafarnaüm* is gebeurd.' Hij vervolgde: 'Ik verzeker u, geen profeet is zijn vaderstad welgevallig. Om u de waarheid te zeggen, er waren veel weduwen in Israël ten dage van Elia, toen de hemel drie jaar en zes maanden lang gesloten bleef, zodat er een zware hongersnood kwam over het hele land. Toch werd Elia naar niemand van die vrouwen gestuurd, maar wel naar een weduwe in Sarepta bij Sidon. En er waren veel melaatsen in Israël ten tijde van de profeet Elisa; toch werd niemand van hen gereinigd, maar wel de Syriër Naaman.' Toen ze dit hoorden werd de hele synagoge ziedend van woede; ze sprongen op, sleurden Hem de stad uit en dreven Hem tot aan de rand van de berg waarop hun stad was gebouwd, om Ilem in de afgrond te duwen. Maar midden tussen hen door ging Hij zijns weegs. Misintenties van 27 januari t/m 2 februari 2007 Zat. 27 jan. 19.15 u. (ouderenkoor) Jaardienst Mathieu Arts: Jan Hendrix; Overleden ouders Rongen-Verhalle; overleden ouders van Vegchel-Verhei jen; Jaardienst Elisabeth Potten-Coopmans; overleden familie Keijsers en voor de overleden familie Mulders Di. 30 jan. 19.00 u. voor de levenden en overleden leden van Zij-Actief in het bijzonder voor: Nellie Philipsen-Janssen - Nellie Kleuskens-van de Ven Marcella van Dierendonck-van Lee; overleden ouders Wismans-van Vegchel; en overleden familie Jaardienst Jan Spreeuwenberg, voor zijn vrouw Mia en de overleden familie Misdienaars: Zat. 19.15 u. Kevin van Hoof en Mike Di19.00 u. Janneke en Stef L. Het opgeven van de misintenties en ook van andere diensten kunt a dagelijks hij mij terecht Maar als je dit persoonlijk wilt doen, kan dat ook, maar dan moet je wel even van te voren bellen, daar ik elke morgen als mij dat lukt naar het kantoor in Venray ben. Mijn telefoonnummer is: 0478-542208.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1