Jeugdprins Ron den urste (Jespers)" Darten en Rikken Vanavond, vrijdag 19 januari, is de laatste avond van dit seizoen. Aanvang 20.00 uur en om 23.30 is de prijsuitreiking, Tot vanavond Inleveren obligaties 2006 Tijdens onze jaarvergadering op 10 maart 2006 werd de obligatietrekking verricht. We melden nogmaals dat alle obligaties met eindcijfer 4 vóór 1 februari 2007 kunnen worden ingeleverd bij Gerard Spreeuwenberg, Kerkweg 30, telefoon 542069. Gevonden voorwerpen In ons clubgebouw hangen al lange tijd diverse kledingstukken. Graag wiilen we toch een keer gaan opruimen. Dat betekent dat alie spullen die 1 maart nog niet zijn opgehaald worden ingeleverd bij de kledinginzameling. JEUGDCARNA VAL Is afgeloepe vrejdag onder groeëtte belangstelling uutgeroëppe tot jeugdprins van de Ysselsteynse Piëlreuzen. Hej werd bejgestaon dur, Jeugdsvorst Bart (Alders), nar en unne ganse nejje Jeugdraod. De leus van jeugdprins Ron den urste is: "Makt alle daag veul lol, plezier en gein. Zoë würd dizze carnaval ieën groeët durpsfestijn" De Jeugdprins wier opgebouwd dur un stel durgewinterde bouwvakkers, die probierde dur enne goeie jeugdprinse-specie van te make. Nao een paar proef-mengsels en wat toevoegsels kwaam doar de goeie specie uut Jeugdprins Ron den urste.Het was en groeët fiest, dur wier wat gehost en gepogood( ge wet wel). Daornao zien der flink wat minse eier wiste aete, we moste zelfs eier bejhale. Het was enne schonne aovendü 4x11 Terugblik Wat enne schonne aovoud. Minse bedankt die os en handje hebbe geschud. Ut was gezellig en best wel druk. Wat een optreje van Appie Hein en dat duo achter de drejtoffel, geweldig. Alle minse van de Jera die hebbe geholpe, bedankt. Un goei begin, is ut halve werk. Dus dat belooft nog wat!!! ZONDAG 28 JANUARI 14:11 uur "JEUGD BONTE MIDDAG" Bob en Lobke hebben laote wieëte der zin ien te hebben. Wej hope ullie allemaol te zien op de Jeugdbonte middag. Urn 10:30 uur kunnen de artiesten nog efkes komme oefenen op de groeëte bühne ien de Smelehot. Opgaeve middels ondertaonde strook bij Roel Tinders van Montforstraot 7 of mail ut efkes dur: lindersroel@home.nl Naam (namen) diëlnemer(s) Contact persoon Titel vurdracht/liedje Ut Comité Jeugdcarnaval

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 9