an 18 jan t/m 27 jan. Donderdagavondgroep. 18:30 Gala/Casino Groep 7/8 Vrijdagavondgroep, 20:00 Boozm. 20:00 Medewerkersgroep 1 Helpende ouders: Janus Jepsers Tom Bouwman Donderdagavondgroep. 18:30 Speurtocht Groep 5/6 Vrijdagavondgroep. 20:00 Disco v.d. jeugd anal' 14 jaar. 20:00 D.A.G: Donderdag 18 januari aanstaande organiseert de D.A.G. een gala/casino avond. Deze avond is voor groep 7 8. Het is de bedoeling dat uw zoon/dochter in galakleding of gepaste kleding komt. Kerstboomverbranding: - Ook dit jaar was de kerstboomverbranding weer een groot succes, hoewel de sterke wind er voor zorgden dat de rook richting de omwonende ging. Tijdens de verbranding zijn ook de prijswinnaars getrokken uit alle ingeleverde loten. De gelukkige winnaars zijn: Rick Tielen (Peterjanssenweg 36) en Martijn Arts (Dillingstraat 12). Zij hebben inmiddels hun eetbon thuis gekregen. Bij deze willen we nogmaals "Snackpoint: Snackers" en "Eethuis Forest" bedanken voor hun bijdrage met de kerstboomverbranding. Op www.jera70.nl zijn foto's te bekijken van de verbranding. Yssclsteynse avond Op carnavalszondag a.s. organiseert de Oje.Jera'70 een Ysselsteynseavond. Deze avond is voor iedereen toegankelijk en is entree vrij. Tijdens het grote feest deze avond zullen er ook Yssclsteynse artiesten optreden. Dus lijkt het je leuk om op deze avond een optreden te geven, of doe je graag een act na van een bestaande bekende artiest, dan kun je het strookje invullen en opsturen naar het onderstaand adres. Of een e-maii sturen met onderstaande gegevens naar onderstaand adres. Naamcontactpersoon Artiesten: Adres: Act/nummer(s): Tel.: E-mail:... Jos Arts Puttenweg 122 Voor onduidelijkheden en/of vragen kun je contact opnemen met e-mail: joss artss89@hotmail.com of tel: 0655592749 Gezocht: Caravan De Jera on Air commissie is op zoek naar een bruikbare caravan voor PR-doeleinden. Heeft u nog een caravan staan die niet meer gebruikt wordt, maar nog wel in staat is om mee de weg op te gaan? We zouden het fijn vinden wanneer wij deze kunnen, en mogen, gebruiken. Natuurlijk zal hier iets passends tegenover staan. Interesse? Laat even wat weten via bestuur@iera70.nl Check voor meer info www.jera70.nl Programma v Donderdag 18-jan. Vrijdag 19-jan. Zaterdag 20-jan. Donderdag 25-jan. Vrijdag 26-jan. Zaterdag 27-jan.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 3