Yssel Nieuws» Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscaii.nl Jrg 45, nr. 3 19 januari 2007 Lucas 1,1-4,14-21 VELEN hebben zich er al toe gezet het verhaal te doen van wat zich bij ons heeft voltrokken, aan de hand van de overlevering van de oorspronkelijke ooggetuigen die dienaar van het woord zijn geworden. Nu heb ook ik besloten alles van voren af aan nauwkeurig na te gaan en voor u, geachte Teofüus, ordelijk op schrift te stellen, zodat u zich kunt overtuigen van de betrouwbaarheid van de berichten die u hebt ontvangen. Hij zal u vreugde en blijdschap brengen. Om zijn geboorte zullen zich velen verheugen, want hij zal groot zijn in de ogen van de Heer. Wijn en sterke drank zal hij niet drinken, met heilige Geest zal hij vervuld worden, al in de schoot van zijn moeder. Vele Israëlieten zal hij bekeren tot de Heer hun God. Hij zal voor Hem uit gaan in de geest en de kracht van Elia, om het hart van de vaders te keren naar de kinderen, en ongehoorzamen tot de houding van rechtvaardigen, en zo voor de Heer een volk in gereedheid te brengen.' Daarop zei Zacharias tegen de engel: 'Hoe kan ik daar zeker van zijn? Ik ben een oude man en mijn vrouw is al op jaren.' De engel gaf hem ten antwoord: 'Ik ben Gabriel, die God terzijde staat. Ik ben gezonden om mei u te spreken en u dit heuglijke nieuws te brengen. Maar u zult zwijgen en niet kunnen spreken tol de dag waarop dit gebeurt, omdat u mijn woorden niet hebt geloofd; maar die zullen op hun tijd in vervulling gaan.'Het volk stond op Zacharias te wachten en verbaasde zich erover dat hij zo lang in het heiligdom bleef. Misintenties van 20 januari t/m 26 januari 2007 Van de parochie Zat. 20 jan. 19.15 u. (Vivace) Overleden ouders Arts-Gielen en overleden familie; Overleden familie v.d.Pas-Custers en voor Jan Ousters Di. 23 jan. 19.00 u. Pater Eelco Steneker en Broer Joop; Marinus Gommers i.v.m. zijn verjaardag Misdienaars: Zat. 19.15 u. Niels en Kevin Di. 19.00 u. Ron en Stef L, Zalig zij die geloofd heeft, dat tot vervulling zal komen wat haar vanwege de Heer gezegd is.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2007 | | pagina 1