Laatste opvoering "Pension Bidon" Voor schilderijen waar je blij van wordt Maria Gevers Moostdijk2 Ysselsteyn 0493-529330 Herberg de M Toneelstuk: Wat doen we met tante? (Philip King, Parnell Bradbury vertaald door Wlm Kubbenga) Toneelvereniging "Crescendo" presenteert op maandagavond 18 december In de Venrayse Schouwburg, voor de laatste keer een nieuw avondvullend toneelstuk aan de toneelliefhebbers uit onze regio. Dit toneelstuk werd reeds 2 avonden succesvol in de Smelehof opgevoerd. Henk Deters maakt met dit stuk zijn debuut als regisseur. Met een enthousiast team van spelers is hij reeds meer dan een half jaar bezig met de voorbereidingen van deze avondvullende komedie. Korte Inhoud: Pierre Bidon is na zijn wielercarriere in België blijven hangen en is sinds een aantal jaren eigenaar van "Pension Bidon". Tegen zijn wil heeft zijn broer Johan met zijn gevolg "onderdak" In zijn pension voor duistere zaakjes. Als Pierre op een dag plotseling sterft, erft Johan al de bezittingen van zijn broer inclusief Pension Bidon. Op een voorwaarden Het vait echter niet mee om aan die voorwaarde te voldoen. Zeker niet als de familie Wijkersloot plotseling verschijnt in "Pension Bidon" De toneelrollen zijn ais volgt verdeeld: Albert (de portier) Clara (engelse weduwe) Pete (barkeeper) Johan (hoteleigenaar) Sandra Brown (personeel) Maurice Ferriby Tante Alice Judith Politieagent Willy Janssen Petra Janssen Jos van Wijlick Henk Stevens Peggy Franssen Noël Mlchels Ast rid Mfchels Els Kramer Ferdy Seuren Schouwburg Venray 18 december 2006 (let op: maandag) Aanvang 20.00 uur. Kaarten zijn volop verkrijgbaar bij Cafetaria Snackers tel. 545025 en bij Supermarkt Coop Seuren. Kosten: C 10,00 per kaart. We wensen u namens de spelers en de regie veel toneelpiezler toe... o»**- ra»* Zaterdag tijdens de kaarten verkoop is er op het terras voor de wachtenden erwtensoep - glühwein - koffie warme chocomel te koop avonds gezellige muziek met DOUBLE U RULES üjnaag

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 12