Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Emailadres: ynb@tiscali.nl Jrg 44, nr. 49 8 december 2006 Van de parochie Lucas 3,1-6 In het vijftiende regeringsjaar van keizer Tiberius, toen Pontius Pilatus gouverneur was van Judea, Herodes tetrarch van Galilea, zijn broer Filippus tetrarch van de landstreek Iturea en Trachonitis, Lysanias tetrarch van Abilene, en Annas en Kajafas hogepriester, toen kwam* het woord van God tot Johannes, de zoon van Zacharias, in de woestijn. En hij ging overal in de Jordaanstreek een doop van bekering verkondigen tot vergeving van zonden, zoals geschreven staat in het boek van de woorden van de profeet Jesaja: Een stem roept in de woestijn: Bereid de weg van de Heer, maak zijn paden recht; elk dal zal worden opgevuld, elke berg en heuvel geslecht; bochtige wegen worden recht, oneffen paden vlak; en alle mensen zullen de redding zien die van God komt. Misin ten ties van 9 december t/m 15 december Zat. 9 dec. 19.15 u. (Eige Wijsjes) 2de weekend van de Advent Kinderwoorddienst voor de kinderen van groep 5 t/m 8 Jaardienst Piet Arts; Jaardienst Marlidi Bastiaansen; Jaardienst Jan Verstappen; Toon Wismans vanwege zijn verjaardag Ko de Boer namens de buurtElly Klompen-Litjens vanwege haar verjaardag Di. 12 dec. 19.00 u. Piet Bus en Ger Jongen; H.Mis uit dankbaarheid Misdienaars: Zat. 19.15 u. Niels en Ron Di. 19.00 u. Kevin en Mike Laat uw parochie niet in de kou staan en doe mee met de kerkbijdrage. Bijvoorbaat heel hartelijk dank namens de parochie. A.s. zaterdag is er weer een kinderwoorddienst voor de kinderen van groep 5 t/m 8, maar natuurlijk zijn alle andere kinderen van welke leeftijd dan ook, van harte welkom in onze kerk.. yr* ---4

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 1