"Pension Bidon" 25/26 november. Liedjesmiddaq Het is zover!!!! Crescendo Is er klaar voor. Toneelliefhebbers kunnen dit weekend hun hartje weer ophalen. Zaterdag en zondagavondavond speelt toneelvereniging Crescendo het stuk "Pension Bidon" op de planken van gemeenschapshuis "de Smelehof. Henk Deters maakt zijn debuut als regisseur. Met een enthousiast team van spelers is hij reeds meer dan een half jaar bezig met de voorbereidingen van deze avondvullende komedie. De toneelrollen zijn als volgt verdeeld: Albert (de portier) Wllly Janssen Clara (engelse weduwe) Petra Janssen Pete (barkeeper) Jos van Wijlick Johan (hoteleigenaar) Henk Stevens Sandra Brown (personeel) Peggy Franssen Maurice Ferriby Noël Mlchels Tante Alice Astrid Mlchels Judith Els Kramer Politieagent Ferdy Seuren Aanvang is op beide avonden 20.00 uur. Voor kaarten kunt u nog terecht bij Cafetaria Snackers tel. 545025 en bij Supermarkt Coop Seuren. Resterende kaarten zijn te koop aan de avondkassa. Maar, kom op tijd om verzekerd te zijn van een goede plaats. We wensen u namens de spelers en de regie veel toneelptezier toe... Ut orkest got kommende vreejdag van start urn de neeje carnavalsschlagers ien te studieren. As daor nog minse zien die mit willen doen, kunnen ze zich nog opgaève beej Luc Janssen 06-53932921 of Wim Lemmens 541532 Carnavals-cd van de Piëlhaas De carnavals cd van de Piëlhaas uut Rooj bevat dit jaor en hoëg Piëlreus gehalte. Ien mar liefst drie nummers zit Ysselsteynse inbreng. Durrum is heej nou ok te koëp ien Reuzesteyn. Beej Herberg de Peel en Tankstation Gommans en de Wit.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 6