AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel VERZOEK. Naar aanleiding van de vergadering van de Dorpsraad met de plaatselijke KdU verenigingen verzoeken we de leden die persoonlijk knelpunten in liet dorp gesignaleerd hebben voor wat betreft trottoirs, stoepen of verlichting dit door te geven aan een van onze bestuursleden. OUDERENKOOR. Het koor luistert zaterdag 25 november om 19.15 uur de H.Mis van Christus Koning op. De "Fatïma-Mis" wordt gezongen met daarbij de eigen liederen, nr.: 57-30-13 en 73. BILJARTEN FEDERATIE-competitie, week 46 Sevenum 2-Ysselsteyn 1 3-6 hè, Ysselsteyn 4-Oirlo 5 9-0 Ysselsteyn 2-U.V.B. 1 7-2 Kemphaan 9-Ysselsteyn 5 0-9 Gasthoes 1-Ysselsteyn 3 2-7 Opm.: Zoals u aan de uitslagen kunt zien waren onze spelers in de afgelopen week in bloedvorm! Ga zo door! CIP-Samen-Zorgwerk, hulp en advies over Wonen, Welzijn en Zorg, tel. 542039. Spreuk van de Week: "Meningen zijn als een klok, ze lopen niet gelijk en ieder gelooft in de zijne". Muziekvereniging de Peelklank Intocht Sinterklaas A.s. zondag 26 november is de jaarlijkse intocht van Sinterklaas. Bijeenkomst bij het gemeenschapshuis om 14.30 uur. Het is de bedoeling dat de nieuwe jeugdleden van de fanfare ook meeblazen in het gemeenschapshuis. Denk aan de Sinterklaasmuziek, het mapje en het harpje (kleine standaard) voor op het instrument. De nieuwe jeugdleden van de fanfare dragen voorlopig nog de kleding zoals bij de jeugdfanfare, dat wil zeggen een blauwe spijkerbroek en een witte bloes. Heb je nog vragen, neem dan even contact op met Jacqueline van Asten, tel. 541849. Muziekaanbod Schouwburg Venray Voor leden van muziekverenigingen en leerlingen muziekschool Venray (evt. met introducé) bestaat de mogelijkheid om met korting kaartjes te bestellen voor enkele voorstellingen in de schouwburg. Het gaat om de volgende voorstellingen: 8 december: Blazers Consort 10 maart: Slagerij van Kampen 16 maart: De Nieuwe Snaar 1 april: Stamping 26 mei: Het Groot Niet Te Vermijden Heb je belangstelling voor een van deze voorstellingen, neem dan contact op met Jacqueline van Asten, tel. 541849. PAARDENSPORTVERENIGING Vive La Vie Cup Binnen de Samengestelde Wedstrijdsport, tegenwoordig Eventing genoemd, wordt een lijst bijgehouden van de resultaten van alle Nederlandse combinaties, die starten op wedstrijden voor alle klassen. Op deze lijst komen meer dan 500 combinaties voor. Voor deze combinaties worden de resultaten van de beste 10 wedstrijden bij elkaar opgeteld en hier wordt een prijs aan verbonden., de Vive la Vie Cup. Deze prijsuitreiking vond plaats tijdens een groot eventingsfeest in Breda op 18 november. Hier behaalde Sabine Franken met Tenda de 8e plaats. Sint heeft zijn garderobe opgeslagen bij mevr. Jenniskens aan de Ysselsteynseweg (tel. 541371). Indien u hiervoor belangstelling hebt, kunt u met haar contact opnemen. "HTTB "*n«sai* YSSECSTEr

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2006 | | pagina 4